گوناگون

با پناهجویان افغانستانی مدارا کنیم

با پناهجویان افغانستانی مدارا کنیم

پارسینه: سیدمحمد مرندی، تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مردم افغانستان مردم شریفی هستند و نخبگان، کارگران و اقشار مختلف افغانستان تاثیرات مثبتی روی اقتصاد ایران دارند.

به گزارش پارسینه به نقل از خبرفوری، سیدمحمد مرندی، تحلیلگر مسائل سیاسی:
۲ قطبی کردن جامعه به ضرر همه است. مردم افغانستان مردم شریفی هستند و نخبگان، کارگران و اقشار مختلف افغانستان تاثیرات مثبتی روی اقتصاد ایران دارند، اما داستان افرادی که تهدید امنیتی محسوب می‌شوند فرق دارد. اگر فردی از مهاجرین افغان، دارای عقاید تکفیری است و به دنبال دردسرسازی و برهم زدن امنیت است، باید شناسایی شود و از کشور اخراج شود.
همه مردم افغانستانی مقیم ایران، از جمله پناهجویانی که در این سال‌ها به واسطه ظلم، ضعف و ناتوانی رژیم طالبان در ایران زندگی کرده‌اند، شایسته احترام هستند و باید درک شوند. حواسمان باید باشد که در تولید، فرهنگ و ... این قشر تاثیر زیادی بر کشور ما داشته‌اند و باید با آنها مدارا شود. نباید به خاطر گناه برخی، با همه مردم افغانستان برخورد کرد. ولی با افراد خطرناگ باید قویا برخورد شود.

ارسال نظر

 • حسینی

  درود خداوند به شما حقا که زریه اهلبیت هستی......وقتی انسانی که زاتش پاک پاشد .هم نگاهش وهم رفتارش وهم افکارش خدا گونه است و همیشه به ظعیفان وبیکسان ومظلومان رحم دارد ....خداوند از شما راظی باشد .......که باکلامتان پناه مظلوم هستید...........

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار