گوناگون

هیاهوی جدید سجاد غریبی با این ویدیو+ فیلم

هیاهوی جدید سجاد غریبی با این ویدیو+ فیلم

پارسینه: شاید کمتر کسی در ایران باشد که نام سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی و شاهکارهایش در سال گذشته را نشنیده باشد.

سجاد غریبی طی چند سال با انتشار عکس هایی ظاهراً فتوشاپی شده در اینستاگرام توانسته بود نزدیک به یک میلیون دنبال کننده پیدا کند و حتی داعش را نیز تهدید می کرد. او در ادامه طی یک درگیری لفظی کش و قوس دار و خیلی طولانی، قرار شد با یک بدنساز-بازیگر مشهور بریتانیایی به نام مارتین فورد مسابقه دهد و این دو چند هفته پیش از مسابقه ای که قرار بود در دبی برگزار شود، با هم در این شهر روبرو شدند. در این رویارویی پیش از مسابقه بود که عیار واقعی هالک ایرانی مشخص شد و مارتین فورد از مبارزه کنار کشید، با این ادعا که نمی خواهد به هالک ایرانی آسیبی برسد.

بعد از این لغو مسابقه جنجالی بود که هالک ایرانی مدعی شد حریف بریتانیایی اش ترسیده و در ادامه مسابقه ای بین او و گوریل قزاق برنامه ریزی شد. اما این بار مسابقه برگزار شد و همانطور که بسیاری از شما می دانید، مشخص گردید سجاد غریبی با ساده ترین اصول بوکس و مبارزه نیز آشنا نیست و در همان راند اول مسابقه، داور دستور توقف مبارزه و پیروزی حریف قزاق را صادر کرد. پس از این افتضاح مطلق بود که سیلی از انتقادات و توهین ها به سجاد غریبی در شبکه های اجتماعی به راه افتاد و غریبی و مربی اش سعی کردند از او دفاع کنند، هر چند اشتباهات و دروغ های سجاد غریبی نیز پذیرفته شد. پس از آن بود که سجاد غریبی فعالیت اینستاگرامی اش را متوقف کرده و اعلام شد وی به کمک مربی اش، به صورت واقعی و حرفه ای تمرین خواهد کرد.

اکنون بعد از ۹ ماه بی خبری، سجاد غریبی ویدیویی از خود و تغییرات ظاهری اش در طی ۹ ماه اخیر منتشر کرده است که با جمله «هرگز تسلیم نشو» به زبان انگلیسی آغاز می شود. در این تصاویر، سجاد غریبی در حال تمرینات بدنسازی در کنار یک مربی بدنسازی با بدنی ورزیده به نام میلاد شامی دیده می شود. علیرغم حال و هوای این ویدیو و هدفی که پشت انتشار آن بوده، در این ویدیو تغییر زیادی در هیکل سجاد غریبی دیده نمی شود و تنها شاهد یک سری سکانس وزنه زدن از او هستیم. شاید تنها تغییری که مشهود است، تغییر مدل ریش سجاد غریبی است. او در شرح ویدیو خود نیز نوشته است: «تابستان سال گذشته مثل یک درخت بودم که با تبر مورد اعتماد ترین شخص زندگی م قطع شدم تبری از جنس خیانت و فریب اما من ریشه داشتم».

هیاهوی جدید سجاد غریبی با این ویدیو+ فیلم

میلاد شامی نیز با حمایت از سجاد غریبی در بخش کامنت ها، نوشته است: «دوباره با قدرت برمیگردی تمریناتت عالیه و نشانه انگیزه بالا تو هست». اما اکثر کامنت هایی که زیر این پشت گذاشته شده نسبتاً منفی و گاه توهین آمیز هستند.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

 • عیسی

  مواظب باش نترکی بادبادک خخخخخ

 • Amir

  شرط میبندم وزنه ها پلاستیکی بودن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار