گوناگون

ضربات چاقوی دزدان نقابدار بر پیکر نگهبان ساختمان!

ضربات چاقوی دزدان نقابدار بر پیکر نگهبان ساختمان!

پارسینه: چهار عضو نقابدار یک باند سرقت که شبانه به ساختمان در حال احداث دستبرد زدند، هنگام رویارویی با نگهبان ساختمان، وی را نیز هدف ضربات چاقو قرار دادند و در حالی روانه بیمارستان کردند که یکی از مهاجمان با تلاش نیروهای گشت کلانتری شهرک فراجای مشهد دستگیر شد.

چند روز قبل هنگامی که عقربه های ساعت به 4 بامداد نزدیک می شدند، زنگ تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و خبری وحشتناک در بی سیم های پلیس به گوش رسید. این پیام که با رمزهای پلیسی مخابره می شد حکایت از آن داشت که دزدان نقابدار نگهبان یک ساختمان در حال احداث را هدف ضربات چاقو قرار داده اند! در پی دریافت این خبر، بلافاصله عوامل گشت انتظامی با دستور شبانه سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری شهرک فراجا) عازم خیابان دادگستر در بولوار وکیل آباد 67 شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های مقدماتی پلیس بیانگر آن بود که 4 جوان نقابدار از دیوارهای ساختمان در حال احداث بالا رفته اند و نگهبان 32 ساله را هدف ضربات چاقو قرار داده اند که وی به همراه برادرش که او نیز از ناحیه پیشانی زخمی شده بود توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان فارابی انتقال یافته اند.

گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است، ادامه تحقیقات نشان داد که دزدان نقابدار پنج نفر بوده اند و یکی از آن ها در بیرون از ساختمان منتظر دیگر همدستانش بود تا پس از دستبرد به اموال ساختمان از محل فرار کنند. در همین حال نگهبان مجروح به ماموران انتظامی گفت: مهاجمان چاقوکش بعد از سرقت مقادیری از لوازم، با من و برادرم درگیر شدند که من هدف ضربات چاقو قرار گرفتم و آن ها دوباره از بالای دیوار به سمت خیابان دندانپزشکان گریختند اما نتوانستم از فرار آن ها جلوگیری کنم.

بنابراین گزارش، با به دست آمدن این اطلاعات، گروهی از نیروهای ورزیده تجسس نیز با دستور رئیس کلانتری وارد عمل شدند و مناطق احتمالی فرار مجرمان را زیر نظر گرفتند. طولی نکشید که منطقه محل وقوع جرم به قرق نیروهای انتظامی درآمد و آن ها در عملیات تعقیب دزدان نقابدار، جوان 25 ساله ای را مشاهده کردند که با سروصورت پوشیده و در حالی که لوله یک متری گاز را در دست داشت، هراسان و نگران گام های تندتری برمی داشت تا هرچه زودتر از عرض خیابان عبور کند!

در همین حال ناگهان او با مشاهده خودروی گشت انتظامی، بی درنگ پا به فرار گذاشت تا با عوامل انتظامی رودررو نشود ولی وی پس از حدود یک کیلومتر تعقیب و گریز بالاخره در چنگ افسران کارآزموده تجسس گرفتار شد و اعتراف کرد که لوله گاز را از داخل یک ساختمان در حال احداث برداشته است. در بازرسی از کیف همراه متهم، کارت خودروی وانت پیکان به همراه سوئیچ آن کشف شد اما وی ادعا می کرد پیاده است و خودرویی ندارد! از سوی دیگر نیروهای انتظامی که یقین داشتند در سرقت مذکور یک دستگاه خودرو مورد استفاده دزدان نقابدار قرار گرفته است به جست وجو در خیابان های اطراف ادامه دادند تا این که وانت پیکان نیز در چند خیابان بالاتر از محل وقوع سرقت کشف شد. در بازرسی از داخل خودرو دو عدد قیچی آهن‌بری نیز پیدا شد و بدین ترتیب تحقیقات از جوان 25 ساله در مقر انتظامی زیر نظر سروان سیفی (رئیس دایره تجسس کلانتری فراجا) ادامه یافت. این تبعه خارجی که خود را «وکیل احمد» معرفی می کرد در بازجویی ها گفت: من به داخل ساختمان در حال احداث نرفتم اما چون خودروی گشت انتظامی را دیدم خیلی ترسیدم و فرار کردم که بعد هم به زمین خوردم و انگشت و کتفم آسیب دید. وی ادامه داد: خودروی وانت پیکان هم نزد من امانت است و آن را اجاره کرده ام با قیچی های آهن بری هم ضایعات را قطعه قطعه می کنم!

وی درباره پیام های مشکوکی که با مضمون سرقت نیز در گوشی تلفن همراهش وجود داشت ، گفت: از این پیام ها اطلاعی ندارم و بی خبر هستم!

براساس گزارش روزنامه خراسان، تحقیقات عوامل تجسس برای ریشه یابی این ماجرا در حالی وارد مرحله جدیدی شد که متهم دستگیر شده با دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت تا بررسی های تخصصی برای دستگیری دیگر اعضای این باند خشن ادامه یابد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار