گوناگون

انفجار یک خودرو در اثر پرتاب نارنجک دستی در عبدل آباد

انفجار یک خودرو در اثر پرتاب نارنجک دستی در عبدل آباد

پارسینه: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران از انفجار یک خودروی سواری در محله عبدل آباد به دلیل پرتاب نارنجک دستی خبر داد.

سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با بیان اینکه رویکرد پلیس در چهارشنبه پایان سال رویکرد اجتماعی است، افزود: تا ساعت ۱۹ هیچ فردی در ارتباط با حوادث چهارشنبه‌سوری و مخاطرات آن دستگیر نشده است.

به نقل از فارس؛ وی در ادامه از انفجار یک خودروی سواری به دلیل پرتاب نارنجک دستی خبر داد و خاطرنشان کرد: این حادثه در ساعت ۱۹:۱۴ در محله عبدل آباد رخ داده است.

سرهنگ نمک شناس با بیان اینکه تعداد تماس‌ها در مقایسه با آمار سال گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته است، گفت: بیشتر تماس‌ها مربوط به سر کلانتری‌های ۱۰،۷،۴ و ۶ تهران است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  جالبه از دهه ۸۰ تا امروز که سال ۱۴۰۱ هست ، پلیس ، اورژانس همین مسائل از قبیل کشته و مجروح شدن چندین نفر در سراسر کشور در چهارشنبه سوری را تکرار می کنند ، بماند از مزاحمت و سرو صدایی که برای مردم ایجاد می کنند ، الان که ساعت ۱۰ شب هست هنوز صدای انفجار می آید . متاسفانه ما در طول این سالها ، برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری به سبک و سیاق پدرانمان هیچ کاری انجام نداده ایم . عده ای در کشور با مراسم ها آیین ها و رسوم ایرانی مخالفند ، به جای واژه چهارشنبه سوری ، از چهارشنبه پایان سال استفاده می کنند ، واژه سیزده به در به کار نمی برند ، پس نسل جوان و نوجوان ما ، هیچ گونه شناختی از فرهنگ ایرانی نداردو با نسلی بدون هویت مواجه ایم که دست به دامان فرهنگ غربی شده اند . نمونه اش همین دختران شهرک اکباتان هست . بهتر هست که فرهنگ و رسوم گذشتگان ما به نسل جدید آموزش داده شود .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار