گوناگون

ضرورت تعیین تکلیف شرکت‌های زیان ده شهرداری تهران

ضرورت تعیین تکلیف شرکت‌های زیان ده شهرداری تهران

پارسینه: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت تعیین تکلیف شرکت های زیان ده شهرداری تهران تاکید کرد و گفت: مدتی است از میادین خرید نمی‌کنیم و به عنوان نمایندگان مردم از این سازمان گلایه مندیم.

مهدی پیرهادی در جریان یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و بررسی بودجه سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران، اظهارکرد: بودجه وضعیت نابسامانی دارد و موضوعاتی که در شرکت ها و سازمان ها داشتیم اعمال نشده است .

وی ادامه داد: برخی شرکت‌ها زیان ده هستند و با این وضعیت، هزینه شرکتها و سازمان‌ها روز به روز اضافه می‌شود و به مرور برخی شرکت ها که زیان ده نیستند، نیز زیان ده می شوند.

عضو شورای شهر تهران با طرح این پرسش که چرا باید درآمدهای شهرداری را به شرکت های زیان ده بدهیم، افزود: پیشنهاد می کنم گروهی در شورا و شهرداری وضعیت شرکت‌ها را بررسی کنند تا به مدل مالی دست یابیم که مشکلات شرکت ها مرتفع شود .

وی تاکید کرد: شرکت هایی که زیان ده هستند اما می توانند سود ده باشند، باید با اصلاح روش، به سود دهی برسند.

پیرهادی با بیان اینکه آیا با وضعیت کنونی ما بیش از چهل شرکت نیاز است، گفت: برخی شرکت هایی که زیان ده هستند باید با سایر شرکت ها ادغام شوند تا هم مشکلات آنها رفع و هم تعداد شرکت ها کم شود.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی بودجه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهر تهران از وضعیت این شرکت ابراز نارضایتی کرد و افزود: نارضایتی خرید از سازمان میادین در بین مردم رو به افزایش است و مدتی است از میادین خرید نمی‌کنیم و به عنوان نمایندگان مردم از این سازمان گلایه مندیم.

وی‌ با تاکید بر اینکه وضعیت میادین نابسامان است و نگران هستیم، گفت: یک سال و نیم از مدیریت جدید شهری گذشته است و هنوز میدان تره باری در شهر اضافه نشده است./ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار