گوناگون

عمل شرم آوری که بر زخم این روزهای مسمومیت سریالی دانش آموزان نمک پاشید!

عمل شرم آوری که بر زخم این روزهای مسمومیت سریالی دانش آموزان نمک پاشید!

پارسینه: گیریم که آن زن در آن شرایط که جگر گوشه اش در خطر است - نعوذ بالله - اصلاً کفر گفته باشد؛ بالاتر از این که نداریم! حتی در چنین فرضی هم رفتار بی ادبانه و پرخاشگرانه چند مرد با یک زن بی دفاع و نگران فرزند، نه با قانون سازگاری دارد، نه با شرع، نه با عرف و نه با شرف و مردانگی و انسانیتِ ولو حداقلی!

در اوج حملات سریالی به مدارس دخترانه و مسمومیت سریالی دانش آموزان که متاسفانه امروز هم ادامه یافت و دهها دانش آموز دیگر را روانه بیمارستان کرد، ویدئویی از برخورد غیر انسانی چند مرد با خانمی که احتمالاً مادر یکی از دانش آموزان مدرسه 13 آبان تهران است منتشر شد که تألم شدید و رنجش مضاعف افکار عمومی را باعث شد.

تصویر آنقدر شرم آور و اسفناک است که ترجیح می دهیم اینجا بازنشرش نکنیم و خاطر مخاطبان را بیش از پیش مکدر نسازیم چرا که در آن می بینیم چند مرد - که متاسفانه یکی شان هم لباس نظامی با طرح چریکی پوشیده - خانمی را احاطه کرده اند، یکی جلوی دهانش را گرفته، یکی دستش را و دیگری که ظاهراً از همه قوی هیکل تر است، یقه اش را از پشت چسبیده و به سمت خود می کشد.

تصویر شرم آوری که بر زخم این روزهای مسمومیت سریالی دانش آموزان نمک پاشید!

در فیلم منتشره، مشخص نیست که درگیری سر چیست ولی اجمالاً حدس زده می شود که آن زن، مادر یکی از دختران مدرسه ای است که مورد حمله گاز ناشناخته قرار گرفته است.

گیریم که آن زن در آن شرایط که جگر گوشه اش در خطر است - نعوذ بالله - اصلاً کفر گفته باشد؛ بالاتر از این که نداریم! حتی در چنین فرضی هم رفتار بی ادبانه و پرخاشگرانه چند مرد با یک زن بی دفاع و نگران فرزند، نه با قانون سازگاری دارد، نه با شرع، نه با عرف و نه با شرف و مردانگی و انسانیتِ ولو حداقلی!

گمان نمی رود حتی اگر در آن صحنه، تروریستی که به مدرسه حمله کرده بود را می دیدند، با چنان وضع زننده دستگیر می کردند، چه برسد به مادر یا یکی از نزدیکان دختران در معرض خطر!

مسوولان درباره عوامل حمله به مدارس می گویند که هنوز عاملان را پیدا نکرده اند؛ شناسایی و مجازات عاملان حملات به مدارس، طلب مردم ایران؛ ولی عجالتاً این چند نفر را که فیلم رفتار ضد انسانی و غیر اخلاقی و فراقانونی و خلاف شرع شان همه جا را پر کرده است، می توانند شناسایی و لااقل تکلیف این یک مورد را مشخص کنند که بسان نمکی بود بر زخم مردم در ماجرای مسمومیت های سریالی.

نمی توان دم از غیرت زد و در روز روشن و در وسط شهری که مسوولان با افتخار ام القرای جهان اسلام می خوانند، شاهد حمله دسته جمعی چند مرد به یک زن بود و عاری از هر گونه غیرتی سکوت کرد./عصر ایران

ارسال نظر

 • ناشناس

  تا پایان سال کمتر دو هفته باقی مانده ، وزارت آموزش و پروش سبلیمک ما ، این دو هفته باقی مانده را آموزش مجازی اعلام کند، تا خانواده ها هم نگرانی نداشته باشند .

 • ناشناس

  این کار در عین حالی که مورد تائید نیست از یک آشوب جلوگیری کرد. جزئیات بماند برای بعد. اگر شما مطلع شوید به عنوان خبر دست اول برای آن یقه پاره می‌کنید.

 • شیرین صفوی

  دردسر دیگر در راه است !!!!!!!!!! مهسا امینی دیگر در راه است !!! این بار دشمن نوجوانان را هدف قرار داده هشیار باشیم من که یک کلمه از حرفهای آنور آبی ها را قبول ندارم یک بار احساساتی شدم و فریب خوردم در جریان مهسا همون برای من بس قرار نیست هر کس مشکلی براش پیش اومد دهن به دشنام و زد و خورد وا کنه که !!!من نمیدونم چرا پلیس و امنیتی ها اینقدر صبوری میکنن در مقابل مظلوم نمایی ها !!!!!! اتفاقی وحشتناک افتاده عزیزان ما را مسموم کردند. خوب اطلاع رسانی بشه با ببخشید و کار ما نبود دشمن بیشتر جری میشه !!!!!!!! نتیجه اش میشه که هیییییییییییییس مظلومان فریاد نمیکشند چون دشمن بیحیایی میکند !مظلوم نمایی میکند کشته سازی میکند و همسر آیت الله هاشمی فرمایش گرایی میکند !!!!!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار