گوناگون

آخرین وضعیت آب و هوا امروز پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

آخرین وضعیت آب و هوا امروز پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

پارسینه: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از شنبه تا اواسط هفته آینده در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی را خواهیم داشت.

طبق پیش بینی ها درباره آخرین وضعیت آب و هوا کشور؛ پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی در خراسان‌های شمالی و رضوی، یزد، کهگیلویه و بویر احمد، شمال استان‌های فارس و بوشهر برخی نقاط استان‌های اصفهان، سمنان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی کردستان، زنجان استان‌های ساحلی خزر و شمال استان‌های قزوین البرز و تهران بوده و در این مناطق برف و باران و در برخی نقاط رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ جمعه سامانه بارشی در خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی، شرق دریای خزر شمال کرمان و برخی نقاط فارس سبب بارش می‌گردد. شنبه نیز در خراسان جنوبی بارش پراکنده رخ داده و سپس سامانه بارشی از کشور خارج میگردد.

روز‌های یکشنبه و دوشنبه جوی آرام در کشور خواهیم داشت. پنجشنبه در شمال فارس یزد کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و شمال غرب کشور و جمعه در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید و در نواحی مستعد گردوخاک پیش بینی می‌شود.

در سه روز آینده خلیج فارس و پنجشنبه دریای خزر مواج می‌باشند. از شنبه تا اواسط هفته آینده در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی را خواهیم داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار