گوناگون

دسیسه سیاه دختر تهرانی برای پسر خوش تیپ یا برعکس؟

دسیسه سیاه دختر تهرانی برای پسر خوش تیپ یا برعکس؟

پارسینه: الهه که در فضای مجازی با امیر آشنا شده؛ پس از مدتی و با دریافت مبلغ ۷۰۰ میلیون از ارتباط با او کناره گیری کرد و همین موضوع آتش خشم را در دل امیر روشن می‌کند.

دسیسه سیاه دختر تهرانی برای پسر خوش تیپ یا برعکس؟ ماجرا چیست؟«دروغ میگه، من کلی پول خرج کردم، تمام احساساتمو و آبرومو وسط گذاشتم، چون فکر می‌کردم ما یک روزی ازدواج می‌کنیم، اما او به این مدل زندگی عادت کرده..»

رکنا نوشت: این‌ها بخشی از صحبت‌های پسر جوانی است که درست مقابل مشاوره و مددکاری کلانتری ۱۲۳ نیاوران نشسته و حالا او را تنها راه نجاتش از مسلخ رابطه سیاهش می‌داند، پسر جوان ادعا می‌کند: «با تلفن‌های بی ربط مدام مرا تحریک می‌کند، من هزینه‌های مالی و عاطفی زیادی متحمل شدم و دیگر تحمل تهمت‌ها مزاحمت هایش را ندارم»

ماجرا از این قرار است که پسر جوان که حدود ۲۸ ساله است، طرح شکایتی ذیل موارد اخاذی، توهین به اشخاص، تهدید، مزاحمت و خیانت در امانت را در کلانتری ۱۲۳ نیاوران مطرح کرده است، او داستان خود را این گونه روایت می‌کند: «با الهه در فضای مجازی آشنا شدم، بار‌ها به من اعتراف کرد که من را می‌شناسد و به من علاقه دارد و از من خوشش آمده، پس از ارتباط مجازی کم و بیش به صورت تلفنی و پیامک باهم صحبت می‌کردیم و یکدیگر را می‌دیدیم، از همان ابتدای ارتباط من و الهه خانواده‌ها در جریان آشنایی ما قرار گرفتند؛ چراکه من در شرف ازدواج بودم و به الهه هم به چشم یک کیس ازدواج نگاه می‌کردم.»

پسر جوان که امیر نام دارد ادامه داد: «ارتباط من و الهه به نحوی بود که رفت و آمد خانوادگی داشتیم و به همراه خانواده‌ها مسافرت رفتیم، ارتباط ما به نحوی پیش رفت که نامزدی به حساب می‌آمد. پس از مدتی از سوی الهه با درخواست‌های متعددی رو به رو شدم و از من می‌خواست که روی او غیرت داشته باشم و از نظر مالی هم او را حمایت کنم، در همین ارتباط هم من حدود ۷۰۰ میلیون برای الهه هزینه کردم و وسایل کامل یک خانه را برایش خریدم.»

امیر که هم چنان عصبانیت در صورتش موج می‌زند تاکید دارد: «الهه از من توقع غیرت داشت و من هم به همین دلیل در مسائل کاری و دوستانه اش دخالت می‌کردم تا او را راضی کنم هرچند که امروز اسم این رفتار را بادیگارد گذاشته، اما در آن روز‌ها من را به چشم همسر ایده آل می‌دید.»

امیر در زمینه پرورش اندام سال‌ها فعالیت کرده و در موارد ظاهری هم به خود اهمیت دو چندانی می‌دهد، برهمین اساس هم الهه بار‌ها از او برای عرض اندام در مقابل همکارانش استفاده کرده است.

امیر ادعا می‌کند بار‌ها برای الهه موبایل‌های آیفون خریداری کرده و از نظر مالی هیچگاه چیزی کم نگذاشته است.

پس از مدتی از گذشت این ارتباط امیر به همراه خانواده اش بار‌ها موضوع ازدواج به شکل رسمی را مطرح می‌کند، اما الهه از این مسئله و درخواست سر باز می‌زند و هربار این خواسته امیر را به نحوی پشت گوش می‌اندازد.

همین موضوع باعث می‌شود امیر نسبت به رفتار‌های الهه بدبین شود و از او و خانواده اش سوال بپرسد، اما نتیجه این پرسش‌ها این می‌شود که خانواده الهه و خود او از امیر بابت ایجاد مزاحمت شکایت می‌کنند. الهه به طور کل ارتباط با امیر را کتمان می‌کند و از او به عنوان یک مزاحم یاد می‌کند، در نتیجه این اتفاق هم پای این پرونده به کلانتری ۱۲۳ نیاوران باز می‌شود.

الهه از امیر بدوا بابت ایجاد مزاحمت شکایت کرد و امیر هم متقابلا به دلیل خیانت در امانت از او شکایت کرد.

پس از شکایت الهه، امیر هم با استناد به مدارکی که شامل «اسکرین شات از چت ها، فیلم و عکس و ..» می‌شود رویه قضایی را بر مصالحه ترجیح داد و هر ۲ آن‌ها دعوا را ادامه دادند.

مشاور و مددکار کلانتری ۱۲۳ نیاوران در مورد این پرونده می‌گوید: «دو طرف را بار‌ها دعوت کردیم و از آن‌ها خواستیم با صلح و آرامش مسئله را حل کنند، اما ابعاد این پرونده بیشتر از مصالحه در این مرحله زمان می‌طلبید و در نتیجه هم به مراجع قضایی ارجاع شد.

مشاور و مددکار این مرکز انتظامی ادامه داد: خروجی از این پرونده این است که باید دختران و پسران مجرد ما در مسئله اعتماد به افراد دقت کنند و به هر فردی سریعا اعتماد نکنند، آن‌ها باید بدانند اول شناخت اهمیت دارد و پس از شناخت است که می‌توانند سرمایه گذاری مالی، روحی و عاطفی داشته باشند.

وی افزود: افرادی که بدون شناخت از یکدیگر سرمایه گذاری زود هنگام می‌کنند، سریعا به بن بست روانی و عاطفی می‌رسند و مدت زمانی که صرف این ارتباط کرده اند برای آن‌ها بسیار تلخ و گزنده به حساب می‌آید.

مشاور و مددکار کلانتری نیاوران تاکید کرد: در این پرونده امیر عنوان کرد: «خانواده الهه در جریان ارتباطات او هستند و می‌دانند که هر از چند گاهی دخترشان وارد ارتباطات مختلف می‌شود و پس از بهره برداری‌های مالی از شخص مقابلش جدا می‌شود و به سراغ نفر بعدی می‌رود.»

وی ادامه داد: البته گفته‌های امیر فعلا فقط در حد یک ادعا است و اگر اثبات نشود الهه و خانواده اش می‌توانند مسئله اعاده حیثیت را به عنوان طرح دعوای جدید مطرح کنند.»

او در پایان گفت: دختران و پسران جوان در مواردی مثل پنهانکاری، فریب و کتمان کردن در جامعه امروزی حساسیت به خرج بدهند و برای این حساسیت هم هیچ استثنایی قائل نشوند، همکار و دوست و همدم تفاوتی ندارد و باید همه جوان‌ها هوشیار باشند چراکه کمترین آسیب برای آن‌ها روحی و روانی است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار