گوناگون

دستگیری ۴ مرد افغان در رفسنجان/ زنان تنها طعمه‌ سارقان مسلح

دستگیری ۴ مرد افغان در رفسنجان/ زنان تنها طعمه‌ سارقان مسلح

پارسینه: در این مطلب ماجرای حمله به خانه زنان تنها را مشاهده می کنید که این مردان خشن به زور وارد خانه هایی که در آنها زنان زندگی می کردند می شدند و اموال و طلاهای آنها را به سرقت می بردند

به گزارش پارسینه؛رسیدگی به این پرونده از چندی قبل به‌دنبال سرقت از خانه‌ای روستایی در حوالی رفسنجان آغاز شد. سارقان به زور وارد خانه‌ای که زنی تنها در آنجا حضور داشت شده و با تهدید طلاهایش را سرقت کرده بودند. آنطور که این زن می‌گفت سارقان 4جوان افغان بودند و با این اطلاعات تحقیقات برای دستگیری سارقان آغاز شد. در ادامه معلوم شد که این تنها سرقت متهمان نبود و چند روز بعد نیز سرقت مشابهی اتفاق افتاد. آنطور که دومین مالباخته می‌گفت سارقان افغان بودند و نشانی‌هایی که از آنها می‌داد شبیه به سارقان تحت تعقیب بود.

این موضوع نشان می‌داد تبهکاران به سرقت‌های‌شان ادامه می‌دهند و ممکن است افراد دیگری را نیز طعمه خود قرار دهند. در این شرایط بود که دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستور کارگروهی از کارگاهان پلیس آگاهی رفسنجان قرار گرفت. چند روز بعد مأموران با استفاده از شواهد به‌دست آمده موفق شدند هویت سرکرده این باند را شناسایی و او را همراه با 3همدستش دستگیر کنند.

سرهنگ اکبر نجفی، فرمانده انتظامی رفسنجان در این‌باره گفت: اعضای این باند در جریان بازجویی‌ها به 5فقره سرقت با این شیوه اعتراف کردند و گفتند طلاهای مسروقه را به یک مالخر فروخته‌اند که مالخر نیز دستگیر شد و تحقیقات تکمیلی در این‌باره ادامه دارد.

منبع: اعتمادآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار