گوناگون

خبر خوش رییس سازمان امور استخدامی برای این گروه از پرستاران

خبر خوش رییس سازمان امور استخدامی برای این گروه از پرستاران

پارسینه: رییس سازمان امور اداری و استخدامی: پرستارانی که در دوره کرونا در مراکز درمانی خدمت کرده‌اند به ازای هر ماه خدمت، از امتیاز ویژه جذب و استخدام بهره‌مند می‌شوند.

رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: پرستارانی که در دوره کرونا در مراکز درمانی خدمت کرده‌اند به ازای هر ماه خدمت، از امتیاز ویژه جذب و استخدام بهره‌مند می‌شوند.

ایرنا نوشت، میثم لطیفی در گفت وگوی خبری در پاسخ به سوالی در ارتباط با دستور رییس جمهور در خصوص تعیین وضعیت پرستارانی که خانه نشین شده بودند، تصریح کرد: قرار بر این است که برای آزمون استخدامی آن‌ها که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز اعلام نیاز کرده اقدام شود و برای جذب آن‌ها امتیاز ویژه در نظر گرفته شود.

وی گفت: هر زمان که سازمان سنجش و وزارت بهداشت و درمان برای برگزاری آزمون آمادگی داشته باشند از نظر سازمان امور استخدامی مشکلی وجود نخواهد داشت و دیگر نهایی است.

رییس سازمان امور اداری و استخدامی همچنین افزود: پرستارانی که در دوره کرونا در مراکز درمانی خدمت کرده‌اند به ازای هر ماه خدمت، از امتیاز ویژه جذب و استخدام بهره‌مند می‌شوند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  چرا بندگان خدا را همانطور که قول دادید استخدام نمی کنید؟؟؟؟
  در روزهای سختی که همه از بیماران کرونایی فرار می کردند این پرستاران فداکار تمام وقت از انها مراقبت نمودند.حالا باید دولت همه انها را استخدام نماید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار