گوناگون

فوت خواهر و برادر بر اثر برخورد با قطار در آذربایجان شرقی

فوت خواهر و برادر بر اثر برخورد با قطار در آذربایجان شرقی

پارسینه: نزدیک شدن خواهر و برادر هفت و ۱۲ ساله مرندی به خط راه آهن در حوالی باغ رضوان مرند در حالیکه قطار جلفا - تبریز در حال عبور بود موجب این حادثه شد.

فارس نوشت: محمدرضا قربانی مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان گفت: متاسفانه دو کودک در اثر برخورد با قطار در منطقه مرند جان خود را از دست دادند.

محمدرضا قربانی امروز در گفتگویی در تبریز با بیان اینکه : متاسفانه دو کودک در اثر برخورد با قطار در منطقه مرند جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: این حادثه تلخ حوالی ساعت ۵:۴۰ اتفاق افتاد و در اثر آن دو کودک خردسال پسر و دختر حدودا ۷ و ۱۲ ساله کشته شدند.

وی از تلاش همکار لوکوموتیورانش برای جلوگیری از این حادثه خبر داد و اضافه کرد: با وجود ترمز کامل توسط راننده چون کودکان در حال بازی بر روی ریل بودند پیشگیری از آن ممکن نشده است.

قربانی با اشاره به ناگواری و تلخی این حادثه که گام تمام همکارانش را تلخ کرده است، گفت: برای توقف کامل قطار در سرعت‌های بالا ۱۲۰۰ متر و در سرعت پایین ۷۰۰ متر فاصله نیاز است و کنترل حوادثی آنچه امروز اتفاق افتاد از سوی لوکوموتیوران غیر از ممکن است.

این مقام حوزه حمل و نقل از خانواده‌های ساکن در حوزه خطوط راه آهن خواست تمام جوانب احتیاط را هم خود رعایت کرده و هم به کودکان خود آموزش و آگاهی لازم را در مورد خطرات رفتن برروی ریل راه آهن بدهند.

وی تاکید کرد: حوادث ناگواری همانند حادثه امروز متاسفانه خسارات جبران ناپذیر هم برای آنها که دچاره حادثه می‌شوند بدنبال دارد بلکه افراد مرتبط با آن در حوزه ریلی همچون لوکوموتیوران نیز دچار آسیب‌های جدی روحی و روانی می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار