گوناگون

تصمیم وحشتناک مرد مطلقه، تهرانی‌ها را شوکه کرد

تصمیم وحشتناک مرد مطلقه، تهرانی‌ها را شوکه کرد

پارسینه: در شرق استان تهران یکی از شهروندان که درحال خودکشی از روی ساختمانی در فاز ۸ پردیس با حضور پلیس و عوامل امدادی نجات یافت.

رکنا نوشت: سرهنگ بهزاد عبدیان فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر آنکه مرد مطلقه حدودا ۳۵ ساله دارای یک فرزند ۳ ساله که بیماری دیابت نیز دارد و از همسرش جدا شده و در منزل پدری سکونت دارد اقدام به تخریب وسایل و بیرون کردن پدر و مادرش از خانه کرده و با توجه به بیماری کودک و وضعیت خطرناک رفتار پدر و بروز هرگونه رفتار که می بایستی کودک از وی تحویل گرفته شود موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: که بلافاصله عوامل کلانتری ۱۳ دره بهشت به همراه عوامل اورژانس اجتماعی در محل حاضر که ابتدا مامورین به در خانه مراجعه که فرد مورد نظر اقدام به فحاشی و توهین به مامورین کرده و در خانه را قفل کرده و سپس شروع به چیدن وسایل پشت در نموده وشروع به تهدید آتش زدن منزل خودکشی خود و فرزندش کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پلیس با آمادگی کامل و روشن بودن تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات کامل که احتمال وقوع آسیب به مامورین و کودک و پدر وی ممکن بود و با صعه صدر سریعا وارد عمل شده که ناگهان پدر کودک اقدام به آمدن جلوی پنجره طبقه پنجم کرده و قصد خودکشی به همراه کودک را داشته است.

سرهنگ بهزاد عبدیان در ادامه افزود: با ترفندهای پلیسی ومشاوره ای بعد از ۲ ساعت در نهایت پدر متقاعد به باز کردن درب منزل شد که ماموران پلیس در اقدامی کودک بیمار را از پدر جدا نموده و تحویل اورژانس اجتماعی دادند .

فرمانده انتظامی پردیس با بیان اینکه پدر کودک نیز جهت درمان بیماری اعصاب و روان به بیمارستان منتقل شد تصریح کرد: ماموریت بدون خسارت جانی و مالی با صحت وسلامت کلیه افراد خاتمه یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان این که اقدام شایسته ماموران وظیفه شناس پلیس پردیس نشان از روحیه ایثارگری پلیس نسبت به شهروندان است و مجموعه انتظامی به داشتن چنین نیروهای متعهدی به خود می بالد افزود :شهروندان می‌توانند برای مطرح نمودن مشکلات خود به مشاوران مجموعه انتظامی مستقر در کلانتری ها مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده بهره مند شوند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار