گوناگون

۶ مصدوم در پی آتش سوزی واحد تزریق گاز مایع در گنبدکاووس+ جزئیات

۶ مصدوم در پی آتش سوزی واحد تزریق گاز مایع در گنبدکاووس+ جزئیات

پارسینه: آتش‌سوزی در یک واحد تزریق سوخت گاز مایع (ال‌پی‌جی) در گنبدکاووس، ۶ نفر را راهی بیمارستان کرد.

محمدرضا منتظری با اشاره به وقوع آتش سوزی در یکی از واحد‌های تزریق گاز مایع در شهرستان گنبدکاووس ، اظهار کرد: این واحد در شهرک آفتاب از توابع روستای آق قایه واقع در بخش مرکزی گنبدکاووس قرار داشت.

به نقل از ایسنا؛ وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه که ۶ نفر بودند از طریق پرسنل خدوم اورژانس به بیمارستان مطهری شهرستان گنبدکاووس اعزام شدند، افزود: شدت سوختگی ۶ مصدوم بالا بود و مصدومان که ابتدا در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس بستری بودند، با استفاده از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و برای تکمیل مراحل درمان به گرگان منتقل شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ادامه درمان روی این عزیزان به صورت کامل در مرکز استان انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: توصیه ما به همه عزیزان فعال در این حوزه رعایت نکات ایمنی و استاندارد‌های لازم اعلام شده از سوی مراجع ذیصلاح است.

مدیرعامل آتش‌نشانی گنبدکاووس نیز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه پس از اعلام حادثه دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی از ایستگاه‌های سه و چهار با ۶ نیرو به محل اعزام شدند، ادامه داد: آتش‌سوزی در مغازه تزریق گاز مایع بر اثر نشت گاز اتفاق افتاد که سبب شعله ور شدن آتش شد.
سید سجاد حسینی تاکید کرد: با وجود شدت آتش‌سوزی در این مرکز تزریق گاز، انفجاری در این حادثه رخ نداد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار