گوناگون

ثبت‌ نام نوبت اول کنکور سراسری آغاز شد

ثبت‌ نام نوبت اول کنکور سراسری آغاز شد

پارسینه: فرآیند ثبت‌نام کنکور دوره اول (دی‌ماه ۱۴۰۱) از امشب آغاز شد و تا روز شنبه ۱۴ آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش پارسینه ؛ داوطلبان آزمون سراسری باید طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایند و در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردند، پنجره‌های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایند.

ثبت نام داوطلب زمانی تکمیل می‌شود که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ثبت نام ۱۶ رقمی دریافت نماید.

داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۲ در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام می‌توانند با شماره ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۵۸ (استان البرز) و ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۵۹ (استان البرز) تماس گرفته و یا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایند. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۳:۳۰ بجز ایام تعطیل است.

داوطلبانی که درخصوص اطلاعات سوابق تحصیلی با مشکل مواجه شوند (عدم مشاهده سوابق تحصیلی و یا مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی) لازم است به سایت آموزش و پرورش به نشانی https://sahat.medu.ir مراجعه نمایند.

همچنین داوطلبان بایستی سریال ثبت نام ۱۲ رقمی به مبلغ ۱/۳۳۰/۰۰۰ ریال، لازم برای ثبت نام آزمون سراسری را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایند.


ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار