گوناگون

صف جنجالی و خبرساز مقابل دانشگاه شریف + عکس

صف جنجالی و خبرساز مقابل دانشگاه شریف + عکس

پارسینه: دانشگاه صنعتی شریف، برای جلوگیری از ورود دانشجویان ممنوع الورود با چک کردن کارت های دانشجویی، موجب ایجاد صف طولانی خارج از درهای ورودی آن شد.

در روزهای اخیر برای تشخیص دانشجویان ممنوع‌ الورود صف‌های طویلی در جلوی در‌های دانشگاه‌ تشکیل می‌شود. به تازگی از تکنولوژی های جدیدی مانند چک کردن QRCode کارت های دانشجویی برای تشخیص این دانشجویان استفاده می شود.

صف جنجالی و خبرساز مقابل دانشگاه شریف + عکس

محمدرضا ضیایی، از اعضای اصلی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، در گفت و گو با رکنا با تایید این ماجرا گفت: حراست دانشگاه ، با استفاده از اپلیکیشنی که طراحی شده است، کیو آر کد روی کارت دانشجویی را اسکن می کند و از ورود دانشجویان ممنوع الورود جلوگیری می کنند.

وی افزود: این مهم با دستور کمیته انضباطی دانشگاه اجرا شده است و برخی دانشجویان، حداکثر تا یک ماه از حضور در کلاس های درس محروم می شوند.

ضیایی در پاسخ به اینکه آیا برای تحصیل و غیبت در کلاس های درس دانشجویان، مشکلی پیش خواهد آمد یا خیر گفت: چنین مشکلی پیش نخواهد آمد و دانشجویان می توانند بعد از گذراندن این بازه زمانی، سر کلاس های درس حاضر شوند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  در درب ورودی یک گیت الکتریکی نصب کرده و کارت الکترونیک برای کارکنان و دانشجویان صادر و کسانی که به هر دلیل اجازه ورود ندارند کارتشان را غیر فعال کنید به همین سادگی موضوع قابل کنترل است و هیچ صفی هم تشکیل نخواهد شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار