گوناگون

ببر آدم خوار کشته شد + فیلم

ببر آدم خوار کشته شد + فیلم

پارسینه: مقامات حیات وحش هند گفتند که یک ببر روز شنبه در جنگلی در منطقه چمپاران غربی بیهار پس از آنکه گویا ۹ نفر را در چند روز گذشته کشته بود، کشته شد.

فرارو نوشت؛ یک تیم نیروی ویژه پلیس بیهار هند روز شنبه یک ببر بنگال را که به آدم‌خوار تبدیل شده بود را کشتند.

در روند کشتن ببر ۲۰۰ نفر شرکت کردند که برخی از آن‌ها بر پشت فیل‌ها در این عملیات مشارکت کردند. این حیوان باعث ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنان اطراف ذخیره‌گاه ببر والمیکی در چمپاران در شرق هند شده و دستکم جان ۹ نفر را گرفته بود. آخرین قربانی ببر یک زن و بچه اش در روستای بلوا در منطقه گووردان بودند.

پرابهات کومار گوپتا، سرپرست حیات وحش بیهار گفت: این عملیات ویژه تشدید شده در اینجا به پایان می‌رسد، ببری که برای جان انسان‌ها خطرناک تشخیص داده شده بود، توسط نیرو‌های پلیس بیهار در ساعت ۳.۱۵ بعدازظهر کشته شد.

ببر نر سه ساله که آدم‌خوار چمپاران نیز نامیده می‌شد، در مزرعه نیشکر به دنیا آمد و بیشتر عمر خود را در نزدیکی انسان‌ها گذراند و دست کم ۱۰ انسان را کشت و در مزرعه نیشکر جان باخت.

گوپتا گفت: ببر بسیار نترس بود، زیرا وقتی که توسط تیم‌های ما، از جمله تیمی از پارک ملی چیتوان نپال، از همه طرف در مزرعه نیشکر محاصره شد، سعی نکرد فرار کند.

وی گفت: بیشتر جرات داشت که با اسلحه با مردان روبرو شود، حتی در حالی که توسط فیل‌های آموزش دیده و تعداد زیادی از مقامات اداره جنگل، پلیس و همچنین بخشداری محاصره شده بود.

از زمان صدور دستور علیه ببر آدم خوار، حدود ۵۰۰ نفر متشکل از کارمندان جنگل، مقامات پلیس محلی، تیراندازان، ردیاب‌ها و روستاییان در حال جستجوی منطقه برای شناسایی ببر بودند. بعدازظهر شنبه، ببر مشاهده شد و تیراندازان او را به ضرب گلوله کشتند.

با انتشار اخباری مبنی بر کشته شدن این ببر، ساکنان روستا‌های منطقه که وحشت زده بودند، نفس راحتی کشیدند و به جشن و شادمانی پرداختند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار