گوناگون

اعترافات یکی از تروریست‌ ها در خصوص حادثه زاهدان + فیلم و عکس

اعترافات یکی از تروریست‌ ها در خصوص حادثه زاهدان + فیلم و عکس

پارسینه: در پی دستگیری عوامل حادثه امروز زاهدان، یکی از تروریست‌ها، جزییات این حادثه را تشریح کرد.

ایرنا نوشت؛ گرگیچ یکی از آشوبگران که توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده بود در اعترافات خودش گفت: در مقابل کلانتری ۱۶تجمع کرده بودیم که به ناگاه یک ماشین پژو کنار ما ایستاد و به گفت و گو پرداخت.

وی ادامه داد: در خودرو پژو مقادیری سلاح وجود داشت که در بین مردم توزیع کرد که من نیز یک کلت کمری برداشتم.

این آشوبگر ادامه داد: در مسیر برگشت بودیم که در خیابان دستگیر شدم.

وی گفت مردم که در حال سنگ پراکنی به سمت کلانتری بودند این پژو در محل ایستاد و به مردم سلاح داد.

گرگیچ بیان کرد:این پژو دو عدد کلاش را در بین مردم توزیع کرد و بلافاصله صدای تیراندازی به سمت کلانتری آغاز شد که من ترسیدم و از محل فرار کردم.

ارسال نظر

 • ناشناس

  پیش آمدن چنین اتفاقی با توجه به بی تفاوتی مسئولان استان از فرمانده کل نیروی انتظامی تا استاندار و فرمانده سپاه استان ، کاملا طبیعی هست . چند هفته پیش زمانی که امام جمعه زاهدان ( مولوی عبدالحمید ) چنین مسئله ای را مطرح کرد ، فرمانده کل نیروی انتظامی استان سیستان باید بلافاصله قبل از تلفن از پایتخت !! شخصاً ورود می کرد و از پیش آمدن حادثه دیروز جلوگیری می کرد ، در ضمن ۴۴ سال از مملکت داری ما گذشته ، مردم استان سیستان در بدترین شرایط زندگی می کنند ( از فقر تا محیط زیست ...) وقتی مردم را نادیده می گیریم و به خواسته های مردم توجهی نمی کنیم و پیشرفت ایران و آرامش مردم برایمان بی اهمیت هست ، ثمره اش این می شود که عده ای بیایند و بین مردم سلاح پخش کنند ، جوانان هم از سر بی تجربگی به هموطنشان تیراندازی کنند ، در حالی که پلیس در استانهای سیستان و کرمان در شرایط بسیار سخت امنیت مردم را تامین می کنند ( البته در بعضی استانها مثل استان بوشهر ، فقط حقوق می گیرند و به مردم تیراندازی می کنند ، تامین امنیت شهر و دستگیری قاتل و مجرم و سارق و مرکز بازپروری بر عهده بقیه هست ) قصور و کوتاه یک نیروی خادم پلیس !!! را پای همه ننویسیم و مردم استان سیستان هم بدانند شاید امروز مشکل ما فقر و تبعیض باشد ولی اگر گرفتار تجزیه طلبان شویم مجبوریم دخترانمان را زنده به گور کنیم . وزیر کشور تشریف ببرند استان سیستان و با مردم صحبت کند اما نه به سبک صحبت در مورد ژینا امینی .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار