گوناگون

واژگونی مرگبار وانت پیکان در جنوب تهران

واژگونی مرگبار وانت پیکان در جنوب تهران

پارسینه: حادثه واژگونی خودرو وانت پیکان در جنوب تهران یک کشته و پنج مصدوم داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه با اشاره به حادثه واژگونی خودرو وانت پیکان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏‌‏۰۸:۲۰ امروز این حادثه در مسیر غرب به شرق جاده خاوران، شهرک کاروان به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ایستگاه شماره ۳۶ به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه وانت پیکان با ۶ سرنشین تبعه کشور افغانستان به هنگام حرکت و احتمالا به دلیل ترکیدگی لاستیک از مسیر منحرف و پس از برخورد با گاردریل های بزرگراه در محل واژگون شد.

وی ادامه داد: در این حادثه راننده ۱۸ ساله خودرو جان باخت و پنج سرنشین دیگر دچار مصدومیت شدند که البته وضعیت سه مصدوم این حادثه وخیم بود.

واژگونی مرگبار وانت پیکان در جنوب تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران توصیه کرد که وانت پیکان و حودروهای شبیه آن، وسیله ای مناسب برای جابجایی این حجم افراد نیست و همچنین لاستیک های فرسوده این وسایل می تواند این چنین حوادثی را رقم بزند که از مالکان خودروهای باری می خواهیم در ایمن سازی وسایل از جمله لاستیک دقت بیشتری داشته باشند و همچنین رانندگی این وسایل باری را به افراد کم سن و سال نسپارند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار