گوناگون

هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۱۹۹ کیلو تریاک در درگیری مسلحانه تکاوران

هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۱۹۹ کیلو تریاک در درگیری مسلحانه تکاوران

پارسینه: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۹۹ کیلو مواد افیونی و هلاکت یک قاچاقچی مسلح در درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی در شهرستان‌های جنوب استان با سوداگران مرگ خبر داد.

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان و مهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات تخصصی، از جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه‌ای و مسلح قاچاق مواد مخدر، از مناطق جنوب استان سیستان و بلوچستان به مرکز کشور مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات اطلاعاتی، طی دو عملیات همزمان یک تیم از اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و چندین دستگاه موتورسیکلت در حال جا به جایی محموله مواد مخدر در منطقه "گٌشت -سراوان" و " مهرستان- ایرانشهر " جنوب استان بودند، شناسایی و به آن‌ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: سوداگران مرگ با مشاهده ماموران زمانی که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو و موتورسیکلت‌ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به هلاکت یک قاچاقچی مسلح و دستگیری ۲ سوداگر، تصریح کرد: طی این عملیات در بازرسی از خودرو و ۷ دستگاه موتورسیکلت توقیف شده از قاچاقچیان، یک تن و ۱۹۹ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: امروز تکاوران انتظامی مجاهد بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هر گونه تحرک و فعالیت مجرمانه سوداگران مرگ را داشته و اجازه انجام اعمال خلاف قانون را به این افراد که به فکر منافع غیر مشروع و سود‌های بادآورده با تخریب استعداد‌های جوانان اسلامی هستند را نخواهد داد.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار