گوناگون

شبکه اختلاس و رشوه در راهداری کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد

شبکه اختلاس و رشوه در راهداری کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد

پارسینه: رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ارتباط با پرونده مفاسد اقتصادی، شبکه سازمان یافته اختلاس و رشوه در راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شناسایی شد و متهمان دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان، حسن نگین تاجی افزود: تعدادی از کارکنان راهداری و افراد خارج از این مجموعه اقدامات مجرمانه‌ای از قبیل اختلاس، اخذ رشوه و فروش اموال بیت‌المال را انجام داده بودند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و اقدام قاطع دادستان مرکز استان، مدیرکل و کارکنان و افراد مرتبط دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شد.

وی بیان داشت: در اداره اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان، یک شبکه سازمان یافته تشکیل شده بود که اقدام به یکسری اعمال مجرمانه کرده بودند و با توجه به محرمانه بودن تحقیقات مقدماتی جزئیات پرونده در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

نگین تاجی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اساسی دستگاه قضائی که در سند تحول دستگاه قضائی اشاره شده و هم در منویات مقام معظم رهبری هست، بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده که در استان کهگیلویه و بویراحمد یک شورای راهبردی مبارزه با فساد با حضور سازمان بازرسی، دادستان مرکز استان، و رئیس کل دادگستری استان و سایر نهادهای مرتبط تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه پرونده اختلاس، دریافت رشوه و تبانی و شبکه‌های فساد در بعضی ادارات استان بود که در حال رسیدگی است، گفت: ماهانه زمینه‌ها و آسیب‌های مفاسد اقتصادی در سطح استان شناسایی، بررسی و اقدامات قانونی و قضائی از بدو تشکیل پرونده تا صدور و اجرای آرای قضائی در دستور کار شورا بوده و در آینده نتیجه اقدامات محرمانه راجع به تمامی ادارات تحت رصد در قالب پرونده قضائی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار