گوناگون

آخرین حادثه سال ۹۹ و نخستین حادثه سال ۱۴۰۰ تهران چه بود؟

آخرین حادثه سال ۹۹ و نخستین حادثه سال ۱۴۰۰ تهران چه بود؟

پارسینه: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جزئیات آخرین حادثه اعلام شده به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران در سال ۹۹ و نخستین حادثه اعلام شده به این سامانه را در سال ۱۴۰۰ تشریح کرد.

سید جلال ملکی درباره جزئیات آخرین حادثه اعلام شده به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران در سال ۹۹ و نخستین حادثه اعلام شده به این سامانه در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: آخرین حادثه اعلام شده به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران در سال ۹۹ در ساعت ۱۲:۵۵ مبنی بر آتش‌سوزی یک آب‌گمرکن در خیابان خوش، بالاتر از خیابان امام خمینی بود که آتش‌نشانان ایستگاه ۸۵ سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه بود؛ در طبقه دوم، در قسمت بالکن، پکیج دچار آتش‌سوزی شده، اما خوشبختانه خانمی که در منزل حضور داشت و پیش از این حادثه دوره‌های آتش‌نشانی را دیده بود، با بستن شیرگاز، تا حد زیادی از گسترش آتش‌سوزی جلوگیری کرد؛ آتش‌نشانان نیز پس از حضور در محل حادثه با یک دستگاه خاموش‌کننده، آتش‌سوزی جزئی به جای‌مانده را نیز خاموش کردند.

وی تصریح کرد: نخستین حادثه نیز در سال ۱۴۰۰ نیز در ساعت ۱۳ و هفت دقیقه و ۱۰ ثانیه یعنی سه ثانیه پس از آغاز سال نو، مبنی بر آتش‌سوزی فضای سبز در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، بعد از بزرگراه یادگار امام (ره) به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی بیان کرد: در این حادثه بخش مختصری از فضای سبز حاشیه اتوبان دچار آتش‌سوزی شده که آتش‌نشانان این آتش‌سوزی نیز اطفا کرده و به ایستگاه خود بازگشتند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ابراز امیدواری کرد که سال جاری، سالی کم‌حادثه و بی‌خطر باشد.
منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار