گوناگون

بنا: سوریان مظلوم‌ترين ورزشكار است

پارسینه: محمد بنا اظهار كرد: يك افسوس هميشه در دل من وجود داشته و آن اين است كه حميد بايد دومين طلايش را در لندن مي‌گرفت اما به هر حال قسمتش اين بود كه بعد از چهارسال تحمل زجر و بي‌محبتي به اين مدال برسد. به اعتقاد من سوريان مظلوم‌ترين ورزشكار بعد از انقلاب ماست.

سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي ايران گفت: سوريان قصد داشت پس از قهرماني از كشتي خداحافظي كند اما به او گفتم حق اين كار را ندارد.

محمد بنا در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار اعزامي ايسنا به لندن اظهار كرد: يك افسوس هميشه در دل من وجود داشته و آن اين است كه حميد بايد دومين طلايش را در لندن مي‌گرفت اما به هر حال قسمتش اين بود كه بعد از چهارسال تحمل زجر و بي‌محبتي به اين مدال برسد. به اعتقاد من سوريان مظلوم‌ترين ورزشكار بعد از انقلاب ماست.

بنا همچنين گفت: حميد پس از مسابقه به من گفت كه مي‌خواهد كفشهايش را روي تشك بگذارد و از كشتي خداحافظي كند اما به او گفتم كه حق چنين كاري را ندارد. چرا مدويد و كارلين بايد در كشتي دنيا ركورددار باشند و چرا حميد سوريان اين ركورد را نداشته باشد. حميد وقت دارد كه يك ركورد جاودانه در دنيا از خود به جاي بگذارد. در مورد حضور او در وزن 55 و 60 كيلوگرم هم به وضعيت بستگي دارد و بايد ديد شرايطش چگونه مي‌شود. او مدال طلايش را گرفت و كار حميد در لندن تمام شد اما از امروز كار بقيه شروع مي‌شود. ما دنبال قهرماني المپيك هستيم.

بنا در مورد كشتي فينال سوريان گفت: خوشحالم كه حميد فينال‌هاي بزرگ را از حريف آذربايجاني‌اش برده است. او واقعا لياقت قهرماني و مدال طلاي المپيك را داشت و قابليت‌هاي او و كشتي دنيا مشخص است. سوريان در فينال بسيار باهوش كشتي گرفت.

بنا در مورد شايعه پيشنهاد تركيه به او براي هدايت تيم ملي اين كشور گفت: اين حرف‌ها دروغ است و نمي‌دانم از كجا درمي‌آيد اما من هميشه گفته‌ام يا ايران يا هيچ‌كجا. البته بعد از المپيك قصد دارم به طور كل از كشتي بروم.

سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي در مورد قرعه سه ملي‌پوش ديگر ايران گفت: در المپيك قرعه سخت و آسان نداريم بايد همه را ببريم تا مدال بگيريم و هر كشتي هم يك فينال است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار