گوناگون

تردد به سمت هراز و چالوس ممنوع شد

پارسینه: تردد وسائل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۴ از آب اسک به سمت رودهن و در محور چالوس از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد به سمت محورهای هراز و چالوس از ساعت ۱۲ ظهر امروز جمعه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ممنوع شد؛ ضمن اینکه تردد وسائل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۴ از آب اسک به سمت رودهن و در محور چالوس از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۹۹ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲۲.۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۱.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۳ الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از محورهای کرج - چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی):

در محور کندوان، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

همچنین در محور هراز، تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

بر اساس این گزارش، تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۷/۰۳/۱۵، ۹۷/۰۳/۱۶ و ۹۷/۰۳/۱۷ و همچنین از ساعت ۶ صبح روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه نیز، تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۲ روز های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۷/۰۳/۱۵، ۹۷/۰۳/۱۶ و ۹۷/۰۳/۱۷ و از ساعت ۸ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ الی ساعت ۸ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۹ از محور فیروزکوه ممنوع است.

همچنین در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ در محور فوق ممنوع اعلام شده است.

در محور آستارا - اردبیل و بالعکس نیز، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ در محور فوق ممنوع است.

علاوه بر این، در محور سلفچگان - قم ( باند رفت به سمت قم ) هم تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ در محور فوق ممنوع و مسیر جایگزین آن آزاد راه تهران - ساوه اعلام شده است.

در محورهای مشهد - قوچان - شیروان - بجنورد - آشخانه - جنگل گلستان و بالعکس نیز، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۲ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ در محورهای فوق ممنوع است.

بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور همچنین در محورهای مشهد - سبزوار، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۱۶ الی ۲۴ روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۷ و همچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۳/۱۸ در محورهای فوق ممنوع اعلام شد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار