گوناگون

مرگ کارگر نوجوان افغانی زیر آوار چاه

پارسینه: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ کارگر ۱۷ ساله افغان در پی ریزش دیواره‌های یک چاه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع حادثه گرفتار شدن در چاه در ساعت ۱۴:۵۶ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در جنت آباد، خیابان جهاد اکبر، خیابان شاملو اعزام کردند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، اظهار کرد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه در حال ساخت بود که در طبقه ۱- آن کارگران در حال حفر یک چاه بودند که ناگهان در عمق هشت متری این چاه دیواره‌های چاه تخریب شده و یکی از کارگران زیر آوار محبوس شد.

ملکی با بیان این که آتش‌نشانان اقدام به ایمن سازی محل کرده و عملیات خود برای نجات آغاز کردند، افزود: با توجه به جنس خاک امکان ریزش دیواره‌های چاه همچنان وجود داشت و همین امر آتش‌نشانان را با سختی‌هایی روبرو کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که آتش‌نشانان موفق به خارج کردن این کارگر از زیر آوار شدند، اضافه کرد: عوامل آتش‌نشانی این کارگر ۱۷ ساله افغان را در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که با بررسی علائم حیاتی مشخص شد وی در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داده‌ است.

وی علت این حادثه را بی احتیاطی کارگر حین کار اعلام کرد و گفت: آتش‌نشانان بعد از ایمن سازی محل، در ساعت ۲۰ به عملیات خود خاتمه داده و ساختمان را به عوامل انتظامی تحویل دادند.
منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار