گوناگون

مازندران گرم می شود

پارسینه: پارسینه،نوربخش داداشی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، اظهار داشت: بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی مازندران امروز ابری همراه با بارش پراکنده باران در ارتفاعات بارش پراکنده برف و به‌تدریج با کاهش ابر، افزایش نسبی دما و احتمال مه صبحگاهی پیش بینی شده است.

به گزارش پارسینه،نوربخش داداشی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، اظهار داشت: بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی مازندران امروز ابری همراه با بارش پراکنده باران در ارتفاعات بارش پراکنده برف و به‌تدریج با کاهش ابر، افزایش نسبی دما و احتمال مه صبحگاهی پیش بینی شده است.

وی افزود: روز شنبه هشتم فروردین ماه هوای استان، صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: شرایط جوی استان در روز یک شنبه نهم فروردین ماه، صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر و در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده گزارش شده است.

داداشی افزود: وضعیت جوی استان در روز دوشنبه دهم فروردین ماه، نیمه ابری تا ابری به‌ویژه درساعات بعد از ظهر و شب همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است.

وی گفت: شرایط جوی مازندران در روز سه شنبه یازدهم فروردین، نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار