گوناگون

متن کامل یادداشت فرزاد حسنی در جواب آزاده نامداری منتشر شد

متن کامل یادداشت فرزاد حسنی در جواب آزاده نامداری منتشر شد

پارسینه: مردم عزیز سرزمینم... دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

به گزارش پارسینه ، بعد از انتشار عکس جنجالی آزاده نامداری مبنی بر مورد ضرب وشتم قرار گرفتن توسط همسر سابقش فرزاد حسنی، بعد از حدود دو سال سکوت، فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند. به گزارش پارسینه این یادداشت به شرح زیر است :

مردم عزیز سرزمینم... دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم.

اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده 63 ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:

کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید...


1- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!

2- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

3 - اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست.

4- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

به گزارش پارسینه وی ادامه داد ، در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

1- نظر ایشان درباره گروهک (...) چیست؟

2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

با سپاس - خاک پای ملت ایران - فرزاد حسنیپارسینه آماده درج توضیحات احتمالی خانم نامداری در این خصوص میباشد

ارسال نظر

 • نکته سنج

  گروههای سیاسی!!!

 • ناشناس

  دمش گرم حسنی تا الان ازت خوشم نمیومد ولی الان از این فقط یه کلمت لذت بردم .مسایل خصوصی مربوط به ذوالحرم هستش
  خانم نامداری رذیلانه ترین کاررو انجام دادن که اینطوری آبروی یه انسانو از بین بردن
  قابل توجه فمنیستهایی که تو نظرات خودشونو میکشتن .خب حالا شکایت کرده بوده محکوم نشده یعنی دروغ گفته پس الان با انتشار عکس خواسته با مهمترین دارایی هر فرد یعنی آبرو ی حسنی بازی کنه

  پذیرای فحشها و توهینهای دوستان فمنیست هستیم

 • ناشناس

  خاک عالم بر سر بی مغز هر دوی شما

 • بهروز

  بنظرم بايد يه مناظره بين اين دو تا مجري بزارن توي تلويزيون مردم بفهن حق با كيه.پربيننده ترين برنامه ي نوروزي ميشه توي اين كمبود مخاطب صدا و سيما شیش و هشت : تو رویا سیر میکنی ها

 • جلیل

  گروههای سیاسی!؟
  فرزندشان!؟
  این بچه کجا بوده!؟
  چرا قضیه رمز و رازی شد!؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار