گوناگون

ظهور جنجالی پیامبر قلابی! +عکس

ظهور جنجالی پیامبر قلابی! +عکس

پارسینه: یک مرد 66 ساله برزیلی 35 سال است که ادعا می کند روح مسیح در جسم او حلول کرده است سوژه رسانه ها شد. او که ساکن برزیل است " ایندی کریستو " نام دارد و ...

یک مرد ۶۶ ساله برزیلی ۳۵ سال است که ادعا می کند روح مسیح در جسم او حلول کرده است سوژه رسانه ها شد.

او که ساکن برزیل است " ایندی کریستو " نام دارد و دارای کلیسای مخصوص است و صدها نفر از سراسر دنیا از جمله بریتانیا و فرانسه از پیروان او هستند.

نکته جالب در مورد این مرد پیروان خانم او هستند. بیش از ۹۵ درصد رهروان این مسیح قلابی را زنها تشکیل می دهند و تعدادی از آنها نیز سالهاست در کنار او در کلیسایش زندگی می کنند و در خدمت او هستند.

او از سال ۱۹۷۹ به ۲۷ کشور دنیا سفر کرد تا پیام خود را به مردم برساند ، اما بارها از کشورهایی مثل امریکا، انگلیس و ونزوئلا اخراج شده است.

به گزارش کمونه؛ وفادارترین پیرو این پیامبر جعلی یک زن ۸۶ ساله است که ۳۲ سال پیش مرید وی شده است و یک جوان ۲۴ ساله است که از ۲ سالگی جزء مریدان اوست.

بسیاری معتقدند این مرد بیماری روانی دارد اما او مصرانه می گوید ماموریت دارد مردم را از حادثه ای هسته ای نجات داده و معتقد است هرج و مرج در جهان باعث شده است که مسیح در جسم وی حلول کرده و مردم را به سوی کامیابی دعوت کند.

ارسال نظر

 • یک شاهرودی

  اوا خاک عالم

 • آریوبرزن کهگیلویه

  خدا بهش رحم کرده در امت اسلام همچی توهمی بهش دست نداده، وگرنه عمرش کفاف نمی داد که تا الان در حال تبلیغ دین خود باشه..باز دم مسیحی ها گرم که پیامبران دروغین را اعدام نمی کنن

 • ناشناس

  توهم از احمدی و مشایی بهش سرایت کرده احتمالا یادتونه چقدر می رفت ونزوءلا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار