گوناگون

کدام محصولات آروا دارای نشان استاندارد ایران هستند؟

کدام محصولات آروا دارای نشان استاندارد ایران هستند؟

پارسینه:  کارخانه وسیع تولید ابزار آروا به طور رسمی افتتاح شد و در تاریخ ششم خرداد ماه مسئولین رده بالای دولتی، روسای اتحادیه ها، نمایندگان فروش و خدمات شعب بعد از بازدید از کارخانه برای تبادل اطلاعات به سالن اجلاس سران کشوری رفتند.

کارخانه وسیع تولید ابزار آروا به طور رسمی افتتاح شد و در تاریخ ششم خرداد ماه مسئولین رده بالای دولتی، روسای اتحادیه ها، نمایندگان فروش و خدمات شعب بعد از بازدید از کارخانه برای تبادل اطلاعات به سالن اجلاس سران کشوری رفتند.

در طی مراسمی که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد نحوه ساخت و تولید محصولات توضیح داده شد و به این موضوع پرداخته شد که چگونه توانستیم نشان استاندارد را کسب کنیم.

نشان استاندارد چیست؟

نشان استاندارد علامتی است که مشخص می کند محصول تولید شده علاوه بر کیفیت بالا و مقاومتی که دارد از ایمنی نیز برخوردار است. این نشان می تواند به صورت بین المللی یا ملی باشد و همه ی این موارد بستگی به پارامترهای تعیین شده برای دریافت آن نشان را دارد.

مزیت های دریافت نشان استاندارد برای محصولات

دریافت نشان استاندارد تنها باعث بالا رفتن کیفیت محصولات نمی شود بلکه مزیت های دیگری نیز دارد. از جمله این مزیت ها جلب اعتماد مشتریان و تبدیل آن ها به مشتری وفادار است.

از دیگر مزایا افزایش ایمنی محصول برای کاربر در هنگام کار است، چون یک محصول استاندارد حتما دارای قابلیت های ایمنی نیز می باشد. طول عمر یک محصول استاندارد نسبت به سایر محصولات حتی اگر کیفیت بالایی داشته باشند بیشتر است و کار کردن حس بهتری به کاربر می دهد.

بومی سازی محصولات در آروا

کدام محصولات آروا دارای نشان استاندارد ایران هستند؟

ما در ایران به تولید ابزار آلات صنعتی پرداختیم و باید ابزاری مطابق با شرایط کشوری تولید کنیم و برای اینکار از دانش و تخصص جوانان و مهندسین داخلی استفاده کنیم. یکی از این موارد مهم در زمان تولید دقت به شرایط آب هوایی کشور است. بر همین اساس باید دستگاهی تولید شود که هم در جنوب کشور در گرمای بالا و هم در شمال با رطوبت بالا بتواند با راندمان بالا کار کند. به همین خاطر ما فرایندهای جدیدی را برای تولیدات محصولات طراحی کردیم که پاسخ گوی نیاز های تمام مشتریان ما در سراسر ایران باشند.

کارخانه ای مجهز به دستگاه های مدرن

برای اینکه بتوان یک تولید مطابق با با برنامه ریزی ها و طرح ها داشته باشیم باید از ماشین آلات مدرن و به روز استفاده شود. اینکه چگونه دستگاه باید کار کند که بالاترین تعداد محصول تولید شود و از کیفیت آن ها کم نشود نیاز است تا فرایندهای تولید به درستی وضع شوند.

درکارخانه حتما باید تکنسین هایی نیز در جهت چک دستگاه وجود داشته باشند تا درصورت خرابی دستگاه در سریع ترین زمان مشکل دستگاه حل شود و خط شروع به کار کنید.

آروا چه محصولاتی تولید می کند؟

آروا سبد محصولات متنوعی دارد از جمله دریل ها، سنگ فرزها و اینورتر ها، ابزار آلات دستی و تمام این موارد از نظر کیفیت بررسی می شوند. در کارخانه آروا وجود واحد های فنی مهندسی، R&D و فرایندهای کنترل و تضمین کیفیت در جهت بررسی میزان مرغوبیت دستگاه است.

در واحد فنی مهندسی تمامی الزامات لازم برای تولید یک محصول طراحی می شود و در واحد R&D به تحقیق وتوسعه در رابطه با محصول پرداخته می شود.

در فرایند کنترل و تضمین کیفیت از مواد اولیه تا محصول تولید شده مورد ارزیابی قرار می گیرند و در کنار آن نیز فرایندها باید بررسی می شوند تا اگر جایی خطایی صورت گرفته بود برطرف شود و یک تولید با کیفیت داشته باشیم.

در طول بازدید سران ابزار ایران از کارخانه یک اینورتر در 58 دقیقه توسط تیم مهندسین و در کارخانه آروا ساخته شد و در مراسم برگزار شده در سالن اجلاس، به اتحادیه بزرگ ابزار تهران اهدا شد.

کدام محصولات آروا دارای نشان استاندارد ایران هستند؟

کدام محصولات آروا دارای نشان استاندارد هستند؟

یکی از محصولاتی که توجه ویژه ای به آن می شود اینورتر جوشکاری است. این محصول در آزمایشگاه در شرایط مختلف مورد آزمایش و تست قرار می گیرد.

محصولات تولید شده در آروا بومی سازی می شوند زیرا باید در پایان کار محصولی تولید شود که متناسب با شرایط محیطی و آب و هوایی کشور باشد که هم در رطوبت شمال کشور و هم در گرمای جنوب کشور عمر طولانی داشته باشد.

تست هایی که از اینورتر آروا در جهت استاندارد سازی گرفته می شود شامل تست گرما (قرار گرفتن دستگاه در یک محیط کار و بررسی راندمان) تست رطوبت، تست ارتفاع، تست نمک و لرزش و گرد و غبار است.

تمامی محصولاتی که در آروا ساخته می شوند از دریل و سنگ فرز ها همگی بدنه های مستحکم دارند وکلیدها و بلبرینگ های آن ها ضد گردو غبار است تا حتی اگر در دمای بالای 50 درجه نیز این دستگاه استفاده شد دچار مشکل نشود.

به طور کلی آروا از کیفیت محصولات خود مطمئن است و به همین علت است که برای اینورتر های خود 70 ماه گارانتی در نظر گرفته است.

دیگر محصولات آروا نیز گارانتی های 40 و 15 و.... ماه دارند و هم چنین خدمات پس از فروش آروا نیز در سراسر ایران وجود دارد و شما در صورت استفاده از گارانتی آروا در هر شهری که باشید می توانید به راحتی اقدام کنید و یک ابزار با خدمات بلند مدت را خریداری کنید تا به موفقیت برسید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار