گوناگون

روز ۲۷۱ طوفان‌الاقصی | ۴ شهید در حمله پهپادی در کرانه باختری

 روز 271 طوفان‌الاقصی | ۴ شهید در حمله پهپادی در کرانه باختری

جنگ در غزه در حالی به تدریج وارد هشتمین ماه خود می‌شود که کرانه باختری نیز با تمامی وسع خود و محدودیت‌های شدید در کنار رزمندگان غزه ایستاده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم، 271 روز از جنگ در غزه می‌‌گذرد، جنگی که ارتش اشغالگر هیچ چشم‌اندازی برای پایان آن، به شکلی که حداقل اهداف اولیه را برآورده کند، ندارد و تنها به بمباران زنان و کودکان و خانه‌های مسکونی ادامه می‌دهد.

در بخش میدانی نیز ارتش اسرائیل در شرایطی قرار گرفته که مجبور است پس از هر عملیات در منطقه‌ای، بار دیگر در همان نقطه دست به عملیات بزند؛ چرا که رزمندگان فلسطینی دوباره دست به بازسازی خود می‌زنند، مناطق جبالیا و الشجاعیه در غزه، نمونه بارز این واقعیت است.

در این راستا ارتش اسرائیل از قصد خود برای عملیات دوباره در خان یونس و نزدیکی رفح خبر داده است؛ پس از آن که در 19 فروردین ماه پس از ماهها عملیات از خان یونس خارج شده بود و اکنون رزمندگان فلسطینی بار دیگر توانسته‌اند خود را در این شهر بازسازی کنند. این دور باطل عملیات‌های ارتش اسرائیل صدای بسیاری از نظامیان این رژیم را در آورده است.

در این میان امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه در خصوص عملیات دوباره ارتش اسرائیل در خان یونس هشدار داده و گفته است که این اقدام منجر به تشدید فجایع بشری می‌شود.

مهمترین تحولات روز 271 عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

********************************************************

03:22- افسر اسرائیلی: حزب‌الله آماده‌تر از ارتش اوکراین است

یک افسر اسرائیلی در گفت‌و‌گو با نشریه اکونومیست گفت: حزب‌الله برای حمله زمینی اسرائیل، بسیار آماده‌تر از ارتش اوکراین به هنگام حمله روسیه در سال 2022 است.

او گفت: «سایت‌های نظامی که ارتش اسرائیل فکر می‌کرد به خوبی استتار شده بودند، توسط حزب الله کشف شد و بارها مورد حمله قرار گرفت».

01:46- 5 شهید از جمله 3 کودک در بمباران خانه‌ای در غزه

در بمباران خانه‌ای در محله الشیخ رضوان واقع در شهر غزه تاکنون شهادت 5 غیرنظامی از جمله 3 کودک گزارش شده است.

00:30- 4 شهید در حمله پهپادی اسرائیل در کرانه باختری

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در پی حمله پهپادی ارتش اشغالگر به خانه‌ای در اردوگاه «نورشمس» واقع در استان طولکرم، 4 فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

14030413060531912304627810

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار