گوناگون

حمله پهپادی به کشتی اسرائیلی و ۲ ناوشکن آمریکایی

حمله پهپادی به کشتی اسرائیلی و ۲ ناوشکن آمریکایی

سخنگوی حوثی‌های یمن از حمله به کشتی اسرائیلی و دو ناوشکن آمریکایی خبر داد.

به گزارش تسنیم، ارتش حوثی‌های یمن از حمله پهپادی به دو ناوشکن آمریکایی در دریای سرخ و یک کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند خبر داد.

«یحیی سریع» سخنگوی ارتش حوثی‌های یمن اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور، با انجام عملیات نظامی علیه کشتی‌های جنگی دشمن در دریای سرخ، دو ناوشکن آمریکایی را با چندین پهپاد هدف قرار دادند.

در بیانیه ارتش یمن همچنین آمده است: «نیروهای مسلح ما همچنین طی عملیاتی مشترک، کشتی «CYCLADES» را در دریای سرخ هدف قرار دادند که به دقت به هدف مورد نظر اصابت کرده است.  

این بیانیه افزود: «هدف قرار دادن این کشتی پس از نادیده گرفتن تصمیم ممنوعیت عبور کشتی‌ها به سمت بنادر اسرائیل صورت گرفته است.»

در بیانیه نیروهای مسلح یمن همچنین آمده است که با چندین پهپاد، کشتی اسرائیلی (MSC ORION) را در اقیانوس هند هدف قرار داده است.  

ارتش یمن همچنین در این بیانیه بار دیگر بر تداوم این عملیات تا رفع کامل محاصره و توقف حملات اسرائیل در غزه تاکید کرد.

ارسال نظر

 • عماد

  نیروهای شجاع یمن با اقدامات و حمله به منافع و کشتی های آمریکا و انگلیس و رژیم صهونیستی مسئولیت خود را در مبارزه با دشمنان به درستی انجام می دهد . هر چه کشورهای عربی و مثلاً مسلمان با دشمنان همکاری می کنند این عزیزان و سایر رزمندگان جبهه مقاومت عرصه را بر رژیم صهونیستی تنگ کرده اند . احسنت بر رزمندگان عراق و لبنان و فلسطین و یمن و سوریه . ایکاش دولتمردان کشورهای مصر عربستان امارات عربی و اردن بجای خوش و بش با دشمنان به یاری جبهه مقاومت می پیوستند . هر چند مومنین واقعی منتظر آنها نمانده و کار خود را انجام خواهد داد . لبیک یا رسول الله

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار