گوناگون

پهپادهای فوق پیشرفته روسی آماده حضور در میدان جنگ+ عکس

پهپادهای فوق پیشرفته روسی آماده حضور در میدان جنگ+ عکس

ژآزمایشات مدل آزمایشی پهپاد تیلت روتور Lovky در اوایل فوریه ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد و پس از آن قرار است شرکت سازنده آن را به وزارت دفاع روسیه ارائه کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از کانال خبری پارتیزان؛ آزمایشات پروازی پهپادهای Lovky و Perun-F تا اوایل فوریه به پایان می‌رسد.

برد ارتباط رادیویی و پیوند داده تله متری این پهپاد تا ۵۰ کیلومتر، بیشینه ارتفاع پرواز تا ۵ کیلومتر، سرعت کروز ۱۶۰ کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت این پهپاد تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت است.

روس‌ها چندی قبل هم کوادکوپتر Perun-F را که براساس پهپاد سمپاش EFT Z50 چین ساخته شده و مجهز به موشک ضد زره Konkurs می باشد آزمایش کردند. برد ارتباط رادیویی و پیوند داده تله متری پهپاد "Perun-F" تا ۵۵ کیلومتر است و می تواند هم در حالت هاورینگ در آسمان و هم بر روی زمین موشک ضد زره شلیک کند و قادر به انجام تک ضربات علیه خودروهای زرهی پیشقراول دشمن است که البته برای حملات در بردهای کم مناسب است.

پهپادهای فوق پیشرفته روسی آماده حضور در میدان جنگ+ عکس

در اوایل ژانویه، دفتر طراحی MiS از ساخت یک پهپاد از نوع مولتی روتور خبر داد که در صورت قطع ارتباط با اپراتور در شرایط اخلال اکترونیکی، به نقطه شروع باز می‌گردد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار