گوناگون

سلاح مخوف ارتش روسیه ۴.۵ میلیون دلار قیمت دارد!+ فیلم

سلاح مخوف ارتش روسیه ۴.۵ میلیون دلار قیمت دارد!+ فیلم

اولین ویدیو استفاده ارتش روسیه از مجموعه جستجو و ردیابی سیگنال های راداری و اقدامات متقابل اکترونیکی "مسکو-۱" منتشر شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از کانال خبری پارتیزان؛ سامانه مسکو-۱ توسط NPO Kvant توسعه یافته و در سال ۲۰۱۵ وارد خدمت شد. این مجموعه قادر است در مرحله اول سیگنال‌های راداری و الکترونیکی هواپیماها و موشکهای کروز را در برد ۴۰۰ کیلومتری به صورت پسیو کشف کند و همچنین به عنوان یک پست فرماندهی عمل کرده و این داده‌ها را طبقه بندی و رهگیری نماید و به واحدهای پدافند هوایی و نیروی هوایی انتقال دهد تا اقدامات متقابل الکترونیکی جهت مقابله صورت گیرد.

این سامانه می‌تواند به طور همزمان به ۹ سامانه جنگ الکترونیک و پدافند هوایی وظایف محول کند و اغلب این سامانه در ارتباط مستقیم با سامانه جنگ الکترونیک کراسوخا اس-۴ کار می‌کند.

مجموعه مسکو-۱ شامل یک پست فرماندهی مستقل "۱L۲۶۷"، یک واحد کشف سیگنال و طبقه بندی ۱L۲۶۵ و یک واحد ۱L۲۶۶جهت ایجاد پارازیت است. کل این سامانه بر روی شاسی سه کامیون کاماز ۶۳۵۰ قرار گرفته است.

سامانه جنگ الکترونیک "Moscow-۱" قادر به ایجاد دید کامل همه جانبه ۳۶۰ درجه است و می‌تواند ظرف ۴۵ دقیقه مستقر و عملیاتی شود و توسط ۴ اپراتور اداره می‌شود. قیمت تخمینی این سامانه جنگ الکترونیک ، ۳۸۰ میلیون روبل یا ۴.۵ میلیون دلار است.

 

حجم ویدیو: 26.94M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28 دانلود ویدیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار