گوناگون

حجاج چگونه ارز مسافرتی خود را راحت از طریق پیام رسان بله بگیرند؟

حجاج چگونه ارز مسافرتی خود را راحت از طریق پیام رسان بله بگیرند؟

پیام رسان بله برای ارائه خدمات به مسافران سرزمین وحی اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش پارسینه، وقتی با پیام‌رسان بانکی بله و خدمات آن آشنا می شوید، دوست دارید آن را به دوستان و آشنایان خود به عنوان خدمات نوین، غیرحضوری و منحصربه‌فرد بانکی معرفی کنید.

پیام‌رسان بانکی بله، شبکۀ اجتماعی‌مالی بانک ملّی ایران است که هم‌زمان امکان گفتگو و پرداخت را برای شما فراهم می‌کند. با بله می‌توانید به‌راحتی تماس صوتی و تصویری بگیرید و با استفاده از ویژگی «وضعیت»، لحظه‌های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

در جدیدترین خدمت در بستر پیام رسان بله،  این پیام رسان برای ارائه خدمات به مسافران سرزمین وحی اعلام آمادگی کرده است.

در این راستا، امین تجملیان، قائم مقام پیام رسان بله گفت:تعداد تماس‌های روزانه از طریق پیام رسان بله در زمان حج ۱۴۰۲ به بیش از یک میلیون تماس رسید.همچنین این پیام رسان آمادگی دارد تا در حج امسال نیز به حجاج گرامی خدمات صوتی و تصویری و خدمات تهیه ارز مسافرتی ارائه دهد.

وی اظهارداشت: این میزان تماس از طریق پیام رسان بله در حالی است که بسیاری از حجاج ارز مسافرتی خود را نیز سال گذشته از طریق این پیام رسان خریداری کرده اند.

قائم مقام پیام رسان بله افزود امسال نیز حجاج گرامی می‌توانند همچون سال گذشته به راحتی ارز مسافرتی خود را از طریق پیام رسان بله تهیه کنند. همچنین تماس صوتی و تصویری به صورت فردی و گروهی از دیگر قابلیت‌‌های بله برای حجاج است تا تجربه این سفر معنوی را با اعضای خانواده‌ و دوستان‌ خود به اشتراک بگذارند.

امین تجملیان، اضافه کرد: با توجه به محدودیت‌هایی که کشور عربستان برای برقراری تماس اینترنتی دارد، حجاج ایرانی بهتر است از پیام‌رسان‌هایی استفاده کنند که قابلیت ارسال و دریافت کد به عربستان را دارد.

وی تاکید کرد: پیام رسان بله این امکان را دارد و حجاج می‌توانند به راحتی با دسترسی به بله، از آن استفاده کنند.

تجملیان با تشریح ویژگی های این پیام رسان گفت:ویژگی‌ مهمی از قبیل تماس گروهی تا ۲۰ نفر  وجود دارد که می‌تواند برای هماهنگی بین اعضای کاروان یا عوامل کاروان با یکدیگر مورد استفاده قرار گیرد. ارزمسافرتی هم از دیگر ویژگی‌های شناخته شده بله محسوب می‌شود که افراد قبل از شروع سفر خود می‌توانند از بله دریافت کنند.

قائم مقام پیام رسان بله درباره دریافت ارز مسافرتی از طریق پیام رسان بله تاکید کرد: برای دریافت ارز مسافرتی ابتدا باید بلیط هواپیمای سفر تهیه شود؛ سپس با مراجعه به پیام رسان بله، در زبانه خدمات، بخش خدمات بانکی و انتخاب ارز مسافرتی، مراحل دریافت ارز، آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: بعد‌ از انجام مراحل خرید ارز مسافرتی، مسافران با داشتن کد ۱۵ رقمی شناسۀ فروش، می‌توانند ارز خود را در فرودگاه‌های بین‌المللی از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملّی ایران دریافت کنند. 

پیام رسان بله، پیام‌رسان رسمی بانک ملّی ایران، با هدف تبدیل شدن به زیست‌بوم دیجیتال مردم ایران در تلاش است که مردم تمامی نیاز‌های ارتباطی و خدماتی و دیجیتالی خود را با بهترین کیفیت در این بستر مرتفع سازند

بله، به‌عنوان یک شبکۀ اجتماعی‌مالی، توانسته ویژگی‌هایی ایجاد کند که منحصر به فرد این پلتفرم است.

بله با بیش از ۱۹ میلیون نصب، بستری عالی برای دیده شدن کسب‌وکار شماست. علاوه بر این، بیش از ۳۰۰ هزار کانال فعال در بله گستره وسیعی از مخاطبان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

استقبال گسترده مشتریان

در این میان، استقبال گسترده مشتریان بانکی از خدمات جدید بانکی و ارزی بانک ملی، دوباره زمینه ای را فراهم کرده است تا نظام بانکی به صورت تدریجی از این نوع خدمات نوین و هوشمند که همواره بانک ملی ایران در این شبکه پیشرو است، الگوبرداری و پیاده سازی کند.

به هر حال، امیدواریم با رویکرد جدید مدیران ارشد بانک ملی ایران و همت و تلاش دسته جمعی در آینده ای نه چندان دور شاهد دور جدید خدمات نوین، غیرحضوری و منحصربه‌فرد این بانک باشیم.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار