گوناگون

تاثیر انتخابات بر نوسانات بازار خودرو+ جدول قیمت

تاثیر انتخابات بر نوسانات بازار خودرو+ جدول قیمت

برخلاف پیش‌بینی برخی فعالان بازار خودرو مبنی بر تغییر قیمت خودرو پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، بازار خودرو امروز هم به روند ثبات خود ادامه داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از اقتصادنیوز،‌ فعالان بازار دلایل مختلفی برای ثبات قیمت خودرو اعلام می‌کنند. برخی معتقدند عدم اعلام برنامه‌های جدید اقتصادی توسط دولت از جمله عواملی هستند که مانع از تغییر قیمت‌ خودروهای داخلی و مونتاژی‌ها شده‌‌اند. قیمت داخلی‌ها و مونتاژی‌ها از ابتدای خرداد ماه شکل ثبات به خود گرفت و با رسیدن به نیمه تیرماه این روند همچنان ادامه داشته است.

تثبت قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در بازار امروز در حالی رقم خورده که بیشتر بازارها شکل کاهشی داشتند و نسبت به انتخابات روز گذشته واکنش مثبت نشان دادند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز هم کشف قیمت نشد. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاااد 16

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 565 میلیون تومانی شد.

اقتصاد 16

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار