گوناگون

قیمت خودرو امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۳/ تشدید نوسانات بازار پس از برگزاری انتخابات + جدول

 قیمت خودرو امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۳/ تشدید نوسانات بازار پس از برگزاری انتخابات + جدول

قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 12 تیر 1403، در اغلب محصولات کار خود را با افت و خیز آغاز کرد. پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری و دو دوره‌ای‌شدن آن، نوسانات بازار خودرو افزایش یافته است.

به گزارش پارسینه به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 12 تیر 1403 با نوسانات کمتری نسبت به روز گذشته کار خود را ادامه داد. طوری که این فراز و فرود در محصولات داخلی بیشتر به چشم می‌خورد، اما همچنان تعدادی از خودرو‌ها ثابت و بدون تغییر باقی مانده‌اند.

انتخابات ریاست جمهوری و فضای سیاسی حاکم بر بازارخودرو، معاملات را تغییر داده که در پی آن قیمت‌ خودروهای داخلی و خارجی در بیشتر محصولات نوسانی گزارش می‌شوند. نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار، تاثیرات خود را به صورت نوسانی بر نمودار نمایان کرد.

همچنین نگرانی‌ها درباره انتخابات پیش روی ریاست جمهوری تا حدودی بر تشدید نوسانات دامن زده است.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز کار خود را نوسانی آغاز کردند.

تارا اتوماتیک V2 از محصولات ایران خودرو، نسبت به روز‌ گذشته با کاهش 14 میلیون تومانی 960 میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، پژو پارس TU5 و پژو 207 اتوماتیک هر کدام با افزایش هشت میلیون تومانی و 9 میلیون تومانی به قیمت 893 میلیون تومان و 934 ملیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با رشد ۹ میلیون تومانی به قیمت 835 میلیون تومان در بازار معامله می‎شود.

1

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت محصولات مونتاژی صبح امروز دستخوش نوسان شد.

آریزو 6 پرو در شمار محصولات لوکس مدیران خودرو، صبح امروز با افزایش 20 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 630 میلیون تومان معامله می‌شود.

X55 پرو اولین کراس اوور این شرکت، با رشد 17 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 550 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رسپکت 2 از محصولات بهمن موتور، با افزایش 56 میلیون تومان به قیمت یک میلیارد و 420 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

لاماری ایما و لاماری هیبرید از دسته محصولات جذاب مونتاژی، هر دو با صعود 10 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 210 میلیون تومان و دو میلیارد و 470 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

2

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار