گوناگون

با حضور مدیران و کارشناسان خبره بانک تجارت محقق شد؛

حضور فعال و پرقدرت بانک تجارت در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش


حضور فعال و پرقدرت بانک تجارت در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش

بانک تجارت در سالن 44B بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش پذیرای مدیران، فعالان و بازدیدکنندگان این صنایع است.

به گزارش پارسینه به نقل از مدیریت روابط‌عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش از روزهای چهارشنبه نوزدهم لغایت شنبه بیست‌ودوم اردیبهشت ماه 1403 با حضور فعالان و این صنعت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بانک تجارت به‌عنوان یکی از بازیگران و حامیان اصلی این صنعت، با تجربه و سابقه‌ای دیرینه در پشتیبانی و همراهی با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، امسال نیز همچون سال‌های گذشته حضوری فعال در این رویداد مهم بین‌المللی دارد.

مدیران و کارشناسان خبره و آشنا به دغدغه‌های فعالان صنعت پیشرو و کلیدی نفت، گاز و پتروشیمی، در غرفه این بانک واقع در طبقه فوقانی سالن 44B به معرفی محصولات و خدمات تخصصی و کارآمد بانک تجارت می‌پردازند.

بانک تجارت در مسیر بی‌انتهای خدمت و به‌ویژه در سال‌های اخیر با ارائه راهکارهای نوین مالی از جمله «تأمین مالی زنجیره تأمین» و همچنین طراحی محصولات نو از جمله تأمین نو، کسب‌نو و کالانو سعی داشته با نگاهی جامع، دغدغه‌ها و نیازهای تمامی ذینفعان صنایع گوناگون به‌ویژه صنعت نفت و مشتقات آن را پوشش داده و روی دیگری از خدمات بانکی و مالی را برای مشتریان خود به نمایش گذارد.

پشتیبانی از بزرگترین طرح‌های پتروشیمی و پالایشگاهی، گشایش انواع اعتبارات اسنادی، صدور ضمانت‌های گوناگون بانکی و ارائه خدمات کارگشای ارزی و بین‌المللی در بیش از چهار دهه همراهی با شرکت‌های فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور تنها گوشه‌ای از خدمات گسترده بانک تجارت به اقتصاد کشور به شمار می‌رود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار