گوناگون

ایران خودرو جایگزین دنا پلاس را مشخص کرد

ایران خودرو جایگزین دنا پلاس را مشخص کرد

ایران خودرویی‌ها سه محصول را به عنوان دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک به متقاضیان پیشنهاد دادند.

به گزارش پارسینه و به نقل از اکو ایران، ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با موتور توربو شارژ که موعد تحویل خودروی آن‌ها بهار ۱۴۰۳ است باید به جای این خودرو یکی از سه محصول جایگزین را انتخاب کنند.

آن طور که خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص برنامه ریزی کرده متقاضیان دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ می‌توانند به جای این خودرو دنا با با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال، تارا با گیربکس اتوماتیک LX V۴ یا رانا پلاس ارتقا یافته را انختاب کنند.

آبی‌های جاده مخصوص حاضر هستند تا دنا با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال و تارا با گیربکس اتوماتیک LX V۴ را علاوه بر فروش فوق العاده به صورت پیش فروشی نیز در دسترس متقاضیان قرار دهند، اما رانا پلاس ارتقا یافته تنها به صورت فروش فوق العاده به متقاضیان واگذار خواهد شد.​

ایران خودرویی‌ها دنا با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال را با قیمت حول و حوش ۷۰۰ میلیون تومان برای متقاضیان فاکتور می‌کنند. این در حالیست که قیمت دنا با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ نزدیک به ۵۴۵ میلیون تومان بود؛ بنابراین متقاضیانی که قصد دارند تا دنا با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال را انتخاب کنند به نسبت خودرویی که برای آن در سامانه یکپارچه نام نویسی کردند باید حدود ۱۶۵ میلیون تومان بیشتر پرداخت کنند.

چنانچه متقاضیان بخواهند از ایده پیش فروش دنا با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال برای در اختیار گرفتن این خودرو استفاده کنند باید مبلغی حول و حوش ۳۵۰ میلیون تومان را به حساب آبی‌های جاده مخصوص واریز کنند و تا آبان سال جاری برای تحویل گرفتن خودروی خود منتظر بمانند. البته فراموش نکنیم که به احتمال زیاد خودروسازان تا آبان ۱۴۰۳ لیست قیمتی جدید را برای محصولات خود دریافت کرده و متقاضیان باید الباقی قیمت دنا با موتور EF۷ توربو با گیربکس اتوماتیک آپشنال بر اساس قیمت جدید پرداخت کنند.​

تارا با گیربکس اتوماتیک LX V۴ نیز با قیمت حدود ۶۹۰ میلیون تومان به صورت فروش فوق العاده در دسترس ثبت نام کنندگان دنا قرار دارد. این خودروی نیز به صورت پیش فروش با موعد تحویل مهر ۱۴۰۳ نیز به متقاضیان دنا اتوماتیک با موتور توربو شارژ واگذار می‌شود. مبلغ پیش پرداخت برای برای تارا اتوماتیک LX V۴ نزدیک به ۳۴۵ میلیون تومان است.

رانا پلاس ارتقا یافته نیز با قیمت قیمت نزدیک به ۴۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای متقاضیان فاکتور می‌شود.

ایران خودرویی‌ها تلاش می‌کنند تا با ارائه محصولات متنوع و همچنین شرایط مختلف فروش به نوعی دل متقاضیان خودروهایی که دیگر تولید نمی‌کنند را به دست بیاورند.

باید منتظر واکنش ثبت نام کنندگان محصولات آبی‌های جاده مخصوص باشیم و ببینیم آن‌ها چقدر حاضر هستند تا دل خودروی ثبت نام شده خود بکنند و محصولات پیشنهاد شده را در اختیار بگیرند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار