گوناگون

محدودیت جدید ایران خودرو برای متقاضیان پژو پارس

محدودیت جدید ایران خودرو برای متقاضیان پژو پارس

پژو پارس ELX با موتور XU۷P تنها با رنگ سفید عرضه می شود اما متقاضیان با انتخاب سورن پلاس با موتور XU۷Pمی توانند این خودرو را با رنگ های سفید یا مشکی انتخاب کنند.

به گزارش پارسینه و به نقل از اقتصادنیوز، فروش قسطی پژو پارس در دستورکار ایران خودرو قرار گرفت. ایران‌خودرویی ها اعلام کردند ثبت نام کنندگان پژو پارس ELX با موتور XU۷P  می توانند در صورت نیاز این خودرو را به صورت قسطی خریداری کنند.

آن طور که آبی های جاده مخصوص اعلام کردند قیمت پژو پارس ELX با موتور XU۷P حدود ۵۲۴ میلیون تومان است. اما متقاضیان می توانند این خودرو را با پیش پرداختی حول و حوش ۴۲۶ میلیون تومان در اختیار بگیرند. الباقی مبلغ نیز طی چهار فقره چک هر یک به مبلغ نزدیک به ۲۹ میلیون تومان از سوی متقاضیان به ایران خودرو پرداخت خواهد شد. بازه زمانی چک ها از نیمه مرداد امسال تا نیمه اردیبهشت سال ۱۴۰۴ خواهد بود. به عبارت دیگر متقاضیان هر ماه باید حدود ۱۰ میلیون تومان بابت پرداخت چک ها کنار بگذارند.

البته در شرایط خرید قسطی قیمت پژو پارس تا حوالی ۵۴۲ میلیون تومان بالا خواهد آمد. چنانچه متقاضیان بخواهند می توانند این خودرو را به صورت نقدی و با همان قیمت نزدیک به ۵۲۴ میلیون تومان در اختیار بگیرند.

به نظر می رسد دلیل ایده فروش قسطی پژو پارس ELX با موتور XU۷P بی ارتباط به اعتراض متقاضیان نباشد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار