گوناگون

میزان سقوط پول ملی با مقایسه قیمت کوئیک سال۱۴۰۳ نسبت به سال آغاز دولت رئیسی+ عکس

میزان سقوط پول ملی با مقایسه قیمت کوئیک سال1403 نسبت به سال آغاز دولت رئیسی+ عکس

قیمت انواع خودروی کوئیک در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲ از ۴۰۰ میلیون تومان هم عبور کرد. اما در سال ۱۴۰۰ امکان خرید کدام خودروها با این مبلغ وجود داشت؟

به گزارش پارسینه و به نقل از تجارت نیوز، قیمت کوئیک در حالی در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲ از ۴۰۰ میلیون تومان عبور کرد که با این مبلغ در سال ۱۴۰۰ امکان خرید حداقل دو دستگاه کوئیک وجود داشت.

میزان سقوط پول ملی با مقایسه قیمت کوئیک سال1403 نسبت به سال آغاز دولت رئیسی+ عکس

ارسال نظر

 • ناشناس

  گرانی خودرو فقط نیست تمام اجناس و کالاها گران شده و هیچ خبری از معترضین در زمان روحانی که بخاطر اینکه سالی یکی دوبار گرانی داشتیم خبری نیست اکنون که هر روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم نه کسی خواستار محاکمه نه خواستار استعفا وهیچ اعتراضی وجود ندارد همه در روزه سکوت بسر می برند قبلا سه سال قبل در زمان روحانی با اینکه گرانی سالی یکی دوبار بیشتر نداشتیم ولی موضوع هفتگی و ثابت نماز جمعه ها و مساجد بود اکنون انگار که اصلا گرانی وجود ندارد از منتقدین و علما خبری نیست!!!

 • ناشناس

  اکنون که گرانی هر روز و هرساعت است هیچ اعتراضی از معترضین زمان روحانی به گوش نمیرسد سه سار قبل با اینکه گرانی سالی یک یا ددبار بیشتر نبود صدای اعتراض تندروها گوش فلک را کر میکرد و موضوع همیشکی امامان جمعه و جماعت بود اکنون که گرانی روزانه شده خبری از اونهایی که خواستار اعدام روحانی بودن نیست

 • نسیم

  شهریور ۹۸ یک دستگاه تیبا را ۴۸ میلیون خریدم با مقایسه شما تا سال ۱۴۰۰ در دوسال پایانی روحانی چهار برابر شده بود ولی کسی اعتراض نکرد و از اول دلت روحانی تا آخر تقریباً ده برابر شد
  مثل دلار که ده برابر شده‌بود

 • محمد

  خوب مگه آقای ریسی نفرمودند ما در حال پیش رفت هستیم خوب مگه بالا رفتن قیمت پیش رفت نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار