گوناگون

پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی به این مشاغل در دستور کار قرار گرفت

پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی به این مشاغل در دستور کار قرار گرفت

جزئیات و شرایط دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی رانندگان تاکسی اعلام شد.

تحریریه پارسینه- عطالله اشرفی اصفهانی: مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی ویژه به رانندگان تاکسی آسیب دیده اجتماعی خبر داد.

 

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در این باره گفت: حجم فعالیت رانندگان تاکسی بسیار بالاست. آنها با مشقت امرار معاش دارند و در معرض آسیب‌های اجتماعی گوناگونی قرار دارند. پایگاه خدمات اجتماعی ویژه‌ای در سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ویژه کاهش آسیب اجتماعی رانندگان تاکسی از اردیبهشت ماه سال جاری راه‌اندازی شد.

صدر افزود: برخی از رانندگان با مشکلات مالی مواجه بودند. از سوی مددکاران این پایگاه شناسایی شدند. روند مددکاری آنها به شکل میدانی از محل سکونت و شرایط مورد نظر برای آنها در نظر گرفته شده. با مساعدت مدیرعامل سازمان تاکسیرانی وام ۳۰ میلیون تومانی برای ۲۰ راننده تاکسی آسیب‌دیده در نظر گرفته شده است.

پایگاه خدمات اجتماعی در سازمان تاکسیرانی مستقر می شود

احمدی صدر ادامه داد: در حال حاضر سازمان تاکسیرانی با پایگاه خدمات اجتماعی مستقر در این سازمان همکاری مناسبی را در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه رانندگان تاکسی مدام در ترافیک، آلودگی هوا و تعامل با افراد گوناگون در جامعه هستند. به همین منظور خدمات مشاوره و مددکاری به شکل رایگان برای آنها و خانواده‌هایشان در پایگاه اجتماعی مستقر در سازمان تاکسیرانی فراهم شده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار