گوناگون

تعداد پروازهای فوق العاده به مناسب نوروز اعلام شد

تعداد پروازهای فوق العاده به مناسب نوروز اعلام شد

شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز‌های نوروزی جزء ایام پر ترافیک در سال است که به واسطه آن هم از نظر کمی و هم کیفی تغییراتی خواهیم داشت.

به گزارش جهان صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت. ۳۷ پرواز فوق العاده علاوه بر پرواز‌های برنامه‌ای برای ایام نوروز پیش بینی شده است. از نظر کمی هم سعی خواهیم کرد رضایت مسافران را در ایام نوروز جذب کنیم.

وی با بیان اینکه از نظر ارائه بلیت‌ها قیمت جدیدی به ما اعلام نشده است. با همان قیمت‌های گذشته اقدام به عرضه بلیت می‌کنیم. گفت: با توجه به ایام ماه رمضان سعی کرده‌ایم دسترسی به بلیت‌ها در قالب رضایت مشتریان متناسب با افطار و سحر باشد. تغییرات لازم در کترینگ هم ایجاد کرده‌ایم.

او گفت: زمان مشخصی برای فروش بلیت‌های نوروز تعیین نکرده‌ایم. در حال حاضر فایل فروش بلیت‌ها باز است و مسافران هم اکنون می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند.

فرزادی پور با بیان اینکه سامانه‌ای طراحی شده است که صحت فروش بلیت از ابتدا تا انتها را مانیتور می‌کند و با استفاده از آن تمامی واسطه‌ها حذف می‌شوند، گفت: با استفاده از این توان سعی کرده‌ایم از تمامی سوءاستفاده‌هایی که در ایام پر ترافیک سال می‌شود جلوگیری کنیم.

وی افزود: در ایام نوروز پرواز‌های برنامه‌ای ما برقرار است و علاوه بر آن ۳۷ پرواز فوق العاده که شامل ای تی آر، ایرباس ۳۱۵ و ۳۲۰ و فوکر ۱۰۰ می‌شود را برنامه ریزی کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: در دنیایی قرار گرفتیم که همه توان بخش هوایی را محدود می‌کنند، اما ما تمام توان خود را برای سرخط کردن ناوگان خود به کار گرفته‌ایم؛ در حال حاضر ۴ فروند‌ ای تی آر فعال است و به زودی ناوگان فروند ۵ را وارد خط هوایی می‌کنیم.

او گفت: با استفاده از منابع مالی و تامین قطعات سعی خواهیم کرد که نوسازی ناوگان را دنبال کنیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار