گوناگون

تامین آب تهران در چه شرایطی به مشکل می خورد؟

تامین آب تهران در چه شرایطی به مشکل می خورد؟

مدیر روابط عمومی آبفای تهران گفت: با وضعیت فعلی سال آینده را هم سپری می کنیم اما اگر در سال های آتی وضعیت اینگونه باشد به مشکل می خوریم.

 

 

 

حجم ویدیو: 5.38M | مدت زمان ویدیو: 00:01:04 دانلود ویدیو

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  این همه آب الان کجا میره !!!!! مدیریت ندارید در مهار آبها فقط سد سازی بی رویه کردید !! فشارمناطق رو پایین میارید بعد دادار دودور راه بیندازید که مشکل فلان شهرک اقماری حل شد !!!!!!!! بابا ما دو طبقه و نیم هستیم آب فشارنداره واسه بالا دو سه ماهه کم کردید مجتمع های کوچه ما با داشتن پمپ آب و مخزن مشکل دارن و هر روز دعوا !! کمتر برج و بارو بسازید تو این تهران بی سر و ته !!!!!

 • خلیج فارس

  امسال در استانهای جنوبی با کمبود بارش ۹۹ درصدی مواجه ایم ، از آغاز فصل بارش که آبان و آذر ماه هست ، تا امروز شاید یک درصد در استان بوشهر بارندگی بوده و بارشی نبوده که آبی پشت سد ذخیره شود و یا در چاه ذخیره شود ، مردم استان بوشهر در تابستان گرم بالای ۵۰ درجه ، قطعی آب و جیره بندی آب دارند . چند روز هست که هوای استان ابری هست و بارندگی نیست ، با سیستم باروری ابرها می توانیم کمبود آب و بارندگی را جبران کنیم ولی رئیس سازمان محیط زیست می فرمایند ! که صرفه اقتصادی ندارد ، مطمئناً رئیس سازمان محیط زیست و مسئولان ما تجربه زندگی در گرمای بالای ۵۰ درجه با نبود و جیره بندی آب را ندارند و گویا قصدمان از مملکت داری ، آرامش و آسایش و رفاه مردم نیست .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار