گوناگون

پژو پارس به خط تولید باز می‌گردد؟

پژو پارس به خط تولید باز می‌گردد؟

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید براساس نیاز بازار تولید صورت گیرد و نباید با حذف خط تولید یک خودرو در شرایط فعلی در بازار خلا ایجاد کرد.

پارسینه: علی جدی درباره اینکه پژو پارس تا اسفند امسال مجوز تولید دارد. گفت: ایران‌خودرو و سایپا باید مشتریان خود را به درستی شناسایی کنند. برای هر قشر مختلف از نظر درآمدی محصول مناسب را تولید کنند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:باید براساس نیاز بازار تولید صورت گیرد. نباید با حذف خط تولید یک خودرو در شرایط فعلی در بازار خلا ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه مدت‌ها است که از زمان تولید پژو پارس می‌گذرد اما مردم رضایتمندی نسبت به این خودرو دارند. بنابراین تولیدکننده باید پیش از هر اقدامی مانند توقف خط تولید، خودروی جایگزین مناسب تولید کند.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در صورتی که بدون تولید خودروی جایگزین مناسب که قیمت آن نیز همانند پژو پارس باشد. برای تولید این خودرو تصمیمی گرفته شود بازار دچار التهاب و تنش خواهد شد.

 

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

 • پیمان

  خدا امواتتون بیامورزه ما از کجا پول بیشتری بزاریم خودرو دیگه بخریم من الان ۳۸ سالمه یه خودرو به نامم نخورده الان پارس برنده شدم برای بهار ۱۴۰۳ که اونم که اونم دارید کاری میکنید که قشر ضعیفی مثل من نتونه اونم بخره مسئولین رسیدگی کنید که خودرو برای اینایی که از سامانه یکپارچه برنده شدن تولید کنید هم مردم راضی میشن هم شما به تعهدادتون عمل کردید ممنونیم با تشکر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار