گوناگون

بهشت مستاجران این منطقه تهران است

بهشت مستاجران این منطقه تهران است

پارسینه: بررسی های فایل های اجاره منطقه ۴ نشان می دهد بیشتر مالکان نرخ های پایین تری از متوسط منطقه برای اجاره بها پیشنهاد داده اند.

اکوایران نوشت: از فایل‌های رهن و اجاره در این منطقه نشان می‌دهد که هم‌اکنون موجران این منطقه، رهن و اجاره ملک خود را متناسب با متوسط قیمت منطقه و یا پایین‌تر تعیین کرده‌اند؛ چرا که تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) بیشتر از قرمز(بالاتر از میانگین قیمت منطقه) است.

در محله شمیران‌نو به دلیل بافت قدیمی که دارد و قولنامه‌ای بودن خانه‌ها، فایل‌های بیشتری را می‌توان یافت که با بودجه‌ای زیر ۱۰۰ میلیون تومان بتوان رهن کرد. مبلغ رهن خانه‌ای با مساحت ۶۰ تا ۷۰ مترمربع در منطقه ۴، بین۵۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است که مبلغ اجاره متناسب با مبلغ رهن و موقعیت و بافت بنا متغیر است.

در محله تهران‌پارس، رهن کامل واحدی با ۶۵ مترمربع مساحت و ۱۹ سال عمربنا، ۴۵۰ میلیون تومان و رهن کامل واحدی با ۷۰ مترمربع زیربنا و ۱۱سال عمربنا در محله جشنواره، ۵۵۰ میلیون تومان است.

در فرجام، برای واحدی با ۶۰ مترمربع زیربنا و ۱۷ سال عمربنا، ۳۸۰ میلیون تومان رهن کامل و در محله دلاوران، برای واحدی ۶۵ متری و ۷ سال عمربنا، ۳۰۰ میلیون تومان رهن و ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه تعیین شده است.

بهشت مستاجران

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار