گوناگون

تهاتر ملک با معدن طلا!؛ قیمت پنت هاوس‌ در پایتخت به متری ۷۰۰ میلیون تومان رسید

تهاتر ملک با معدن طلا!؛ قیمت پنت هاوس‌ در پایتخت به متری ۷۰۰ میلیون تومان رسید

پارسینه: خریداران در ابتدای بازدید باید پرینت حساب خود را ارائه دهند تا اجازه بازدید از واحد به آنها داده شود. برخی مالکان از متقاضیان بازدید واحدها می‌خواهند مبلغی نیز پرداخت کنند؛ میزان مبلغ این بازدیدها در برخی موارد به ۳۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

تجارت نیوز نوشت: داده‌های میدانی نشان می‌دهد در حالی‌که متوسط قیمت مسکن در شهر تهران، حوالی متری ۷۵ میلیون نوسان دارد و متوسط قیمت مسکن در منطقه ۱ پایتخت به ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است، برخی پنت‌هاوس‌ها با متراژهای بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ متر، متری ۴۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارند. در این بین باارزش‌ترین برج محدوده الهیه، متری یک میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
خریداران در ابتدای بازدید باید پرینت حساب خود را ارائه دهند تا اجازه بازدید از واحد به آنها داده شود. برخی مالکان از متقاضیان بازدید واحدها می‌خواهند مبلغی نیز پرداخت کنند؛ میزان مبلغ این بازدیدها در برخی موارد به ۳۰ میلیون تومان هم می‌رسد.
در این بین برخی خریداران و فروشندگان، دریافت پول را هم منسوخ می‌دانند و از خریداران تقاضای پرداخت مقدار مشخصی طلا دارند. برخی از این واحدهای لاکچری متری یک کیلو طلا قیمت خورده‌اند!
در یک آگهی‌ خاص نیز دیده می‌شود که دارنده‌ یک معدن طلا خواهان تهاتر معدن خود در کرمان با یک پنت‌هاوس در تهران است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار