گوناگون

آخرین قیمت مسکن در تهران+ جدول

آخرین قیمت مسکن در تهران+ جدول

پارسینه: بررسی فایل‌‌‌های فروش عرضه‌شده به بازار مسکن شهر تهران نشان می‌دهد در هر محله‌‌‌ای از فرمول متفاوتی برای اعلام قیمت پیشنهادی فروش توسط مالکان استفاده می‌شود. برخی تلاش می‌کنند روی سطح متعارف قیمت بر اساس آخرین معاملات انجام‌شده باقی بمانند اما در برخی محله‌‌‌ها و به‌خصوص محله‌‌‌های واقع در مناطق متوسط به بالا گویا تمایل به افزایش قیمت پیشنهادی در میان فروشندگان بیشتر است.

به گزارش «دنیای‌اقتصاد»،به طور کلی میل به افزایش قیمت پیشنهادی در میان مالکان گروه سنی نوساز واقع در مناطق ۱ تا ۵ بیشتر است اما در عین حال در برخی محله‌‌‌های متوسط و متوسط به پایین نیز فروشندگانی حضور دارند که تلاش می‌کنند واحدهای کلید‌نخورده را با اختلاف افزایشی جزئی نسبت به آخرین معاملات به فروش برسانند و حتی شده نزدیک به پنج‌درصد افزایش نسبت به مهرماه را در اعلام قیمت پیشنهادی فروش لحاظ کنند.

با وجود این گویا هیچ فرمول مشخصی که همه فروشنده‌‌‌ها و واسطه‌‌‌ها به آن رجوع کنند، از قبیل اینکه به قیمت‌های فعلی پایبند بمانند، آنها را اندکی کاهش دهند یا اینکه اندکی افزایش اعمال کنند، در شرایط فعلی بازار مسکن وجود ندارد و به نظر می‌رسد رفتار فروشنده‌‌‌ها در اعلام قیمت فعلا غیر‌قابل پیش‌بینی است.

آخرین قیمت مسکن در تهران+ جدول

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار