گوناگون

آخرین اخبار بورس و پیش بینی بازار سهام

آخرین اخبار بورس و پیش بینی بازار سهام

پارسینه: مزایای فعالیت در بازار بورس چیست؟ اخبار بورس را از کجا دریافت کنیم؟ پیشبینی بورس فردا چگونه انجام میشود؟ مهارت تحلیلهای بورسی را از کجا به دست آوریم؟ بازار سهام را چگونه پیشبینی کنیم؟

سرمایه گذاری یکی از اصول مهم برای حفظ ارزش دارایی و کسب سود است. روش‎های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد که از جمله آن‎ها می‎توان به بازار طلا، مسکن، ارز، خودرو و ... اشاره کرد. اما چرا از بین این گزینه ها بایستی به دنبال بازار سهام بود؟ این روزها اخبار بورس بیش از هر زمان دیگری بین مردم رد و بدل می‏شود و افراد تمایل زیادی برای سرمایه گذاری در این حیطه دارند. اما بسیاری از افراد ناآگاهانه وارد این ماجرا می‏شوند که حتی منجر به ضرر هم خواهد شد. سرمایه گذاری در بورس نیازمند آگاهی است و ما اینجا در پایگاه خبری مخاطب 24 سعی داریم تا با تحلیل‎های بورسی و پیش‎بینی بورس فردا راه را برای شما عزیزان روشن‎تر کنیم.

اخبار بورس را از کجا دریافت کنیم؟

چرا سرمایه گذاری در بورس؟

یکی از نکات بسیار مهم این است که شیوه سرمایه گذاری در بازار بورس نسبت به سایر بازارها مانند بازار سکه و مسکن تفاوت‎های زیادی دارد. برای مثال ممکن است که در بازار مسکن شاهد افت قیمت به صورت موقت باشید اما شاید افت قیمت در یک سهم از بورس برای چند سال باقی بماند. با این وضعیت چرا سرمایه گذاری در بورس گزینه خوبی برای شماست؟

 • سرمایه گذاری با سرمایه کم: در بورس می‎توانید با سرمایه کم سرمایه گذاری کنید. بسیاری از بازارهای مالی دیگر مانند بازار مسکن، خودرو و حتی طلا نیاز به سرمایه های میلیونی و میلیاردی دارند این در حالی است که شما صرفا با 500 هزار تومان می‎توانید وارد بازار بورس شوید و به پیش‎بینی بورس و کسب سود بپردازید. صرفا بایستی یاد بگیرید که روند این بازار مالی به چه شکل است و بعد از آن با استفاده از دانش خود و اساتید این حوزه می‎توانید به سود آهسته و پیوسته خود دست یابید.
 • نقدشوندگی عالی: یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در بازار بورس ایران است. شما می‎توانید در مدت زمان بسیار کوتاه میلیاردها تومان را در این بازار نقد کنید. این در حالی است که سایر بازارهای مالی از این قابلیت برخوردار نیستند.
 • تنوع بالای روش‎های سرمایه گذاری: این مزیت به این معناست که شما می‎توانید از میان صدها شرکتی که در بازار سرمایه فعال هستند یکی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.
 • امکان معامله به صورت اینترنتی: یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در بورس این است که برای خرید و فروش نیاز نیست که سختی زیادی متحمل شوید. صرفا با داشتن یک لپ‎تاپ یا موبایل به همراه اتصال اینترنتی متوسط قادر به انجام معامله خواهید بود و می‎توانید به عنوان یک شغل دوم به آن نگاه کنید. کافی است که از اخبار بورس مطلع باشید و روش‎های تحلیل را بدانید تا به سود برسید.

پیش‏بینی بورس فردا چگونه انجام می‏شود؟

پیش‏‎بینی بورس فردا را چگونه انجام دهیم؟

یکی از نکاتی که بایستی به آن توجه داشت این است که پیش بینی بورس بیش از اینکه یک تکنیک باشد، نوعی هنر است. اما چه کسانی می‎توانند پیش‎بینی بورس را بهتر و حرفه‎ای تر انجام دهند؟ پیش‏بینی این بازار مالی تا حد زیادی به اطلاعات به‎روز و دانستن اخبار بورس بستگی دارد. افرادی که می‎توانند به طور دائم اخبار گوناگون سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... را دنبال کنند قادر به تحلیل‎های بورسی حرفه‎ای تری خواهند بود. به همین خاطر ما اینجا در پایگاه خبری مخاطب24 اخبار بورسی را به صورت کاملا دسته‎بندی شده در اختیار مخاطبان قرار می‎دهیم تا قادر به ارائه تحلیل‎های دقیق‎تری باشند.

واضح است که صرفا اطلاع از اخبار بورس نمی‎تواند منجر به موفقیت در این زمینه شود و شما بایستی مهارت‎های دیگری نیز کسب کنید که از جمله آن‎ها می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحلیل تکنیکال: تحلیل با استفاده از اندیکاتورها و ابزارها انجام می‏شود.
 • تحلیل فاندامنتال: تحلیل با استفاده از رفتار سهام در گذشته انجام می‏شود.
 • تحلیل با استفاده از مدل‎های عددی: در این شکل از تحلیل از مدل‎های عددی که پیشتر توسط دانشمندان و تحلیل‎گران تعریف شده است برای پیش‏بینی بورس فردا استفاده می‏شود.
 • تحلیل با استفاده از شبکه عصبی: شبکه عصبی زیرمجموعه‎ای از هوش مصنوعی است و با قرار دادن برخی داده‎ها و پارامترها به شبکه عصبی می‎توان از تحلیل این سیستم نسبت به بازار آگاه شد.
 • تحلیل به روش تابلوخوانی: نوعی تحلیل فاندامنتال است و تحلیل با استفاده از اطلاعاتی همچون قیمت پایانی، قیمت لحظه‎ای، ارزش بازار، حجم معاملات، سهام شناوری، خرید حقیقی و حقوقی، فروش حقیقی و حقوقی و ... مشخص خواهد شد.

بهترین روش برای پیش‎بینی بورس چیست؟

اگر سرمایه خود را با سختی و تلاش بسیاری به دست آورده‎اید پس بایستی برای سرمایه گذاری خود دقت زیادی به خرج دهید به این خاطر که سرمایه شما از ارزش بالایی برخودار است و نباید به این سادگی‎ها آن را از دست داد. بسیاری از افراد بدون داشتن اطلاعات کافی وارد این بازار می‏شوند و بخش قابل توجهی از دارایی خود را وارد بازار سهام کرده و متاسفانه با ضررهای هنگفتی نیز مواجه خواهند شد. نکته اینجاست که شما بایستی در ابتدا به صورت کاملا آموزش ببینید.

اما آموزش به خودی خود نمی‎تواند تمامی نیازهای شما را پاسخگو باشد. یکی از روش‎های سرمایه گذاری در جهان، کپی‎ کردن از روش‎های اساتید بزرگ آن حیطه است و این کار بایستی تا جایی انجام شود که خودتان توانایی لازم برای تحلیل بازار به شکل مستقل را به دست آورید و روش خاص و منحصر‎به‎فرد خود را کشف کنید. به همین خاطر پیشنهاد می‎کنیم که سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب 24 استفاده کنید. در این سرویس اخبار بورس و تحلیل‎های مهم که توسط اساتید و تحلیل‎گران مجرب این حوزه انجام می‏شود قرار خواهد گرفت. این اطلاعات می‎تواند کمک زیادی به تصمیم‎گیری افراد نسبت به خرید و فروش سهام‏شان کند.

بازار سهام را چگونه پیش‌‏بینی کنیم؟

سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب 24 چیست؟ + سخن پایانی

همان‎طور که گفتیم بازار سرمایه و حضور در آن نیازمند برخورداری از دانش بازار سهام و روش‎های مختلف تحلیل است. در نتیجه اگر قصد حضور در این فضا را دارید نیاز به آموزش خواهید داشت. ما اینجا در سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب 24 آموزش بازار سرمایه و تحلیل بازار سهام را به شکل حرفه‎ای شروع کرده‎ایم و در اختیار مخاطبان قرار می‎دهیم. شما می‎توانید با مرور این آموزش‎ها توانایی پیش‎بینی بورس را کسب کنید.

اما قضیه به همین‎جا ختم نمی‏شود. همان‎طور که پیشتر گفتیم، کسی می‎تواند در زمینه تحلیل‎های بورسی موفق ظاهر شود که همواره از آخرین اخبار و اطلاعات موجود در بازار باخبر باشد. به همین خاطر اطلاع از اخبار بورس از اهمیت بالایی برخوردار است. سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب 24 در بخش اخبار بورس، آخرین اخبار را در اختیار مخاطبان قرار می‎دهد تا با استفاده از آن‎ها تحلیل‎گران بتوانند پیش‏بینی‎های بهتری از بازار سهام داشته باشند. همچنین مقالات آموزشی بسیاری نیز روی سایت قرار می‎گیرد و روش‎های به‎روز دنیا در زمینه تحلیل سهام را ارائه خواهد کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار