گوناگون

وضعیت بازار خودرو پنجشنبه ۱۳ مهرماه

وضعیت بازار خودرو پنجشنبه ۱۳ مهرماه

پارسینه: قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ قیمت خودروهای پرفروش داخلی کاهش پیدا کرده است. رصد بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت سمندسورن پلاس و کوییک آر سایپا طی یک روز حوالی ۵ الی ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. همچنین تغییرات قیمت محصولات ایران خودرو نشان می‌دهد که سمند سورن در کمتر از دوماه ۴۰ میلیون ریزش قیمت را ثبت کرده است و همچنین لیست قیمت خودروهای سایپا حاکی از آن است که قیمت کوییک آر صفر تغییر چندانی نکرده است و ۱۰ میلیون در دوماه پایین آمده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۶۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقیمدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۸۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۷۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۷۶۰میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این مدل طی سه ماه گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک۱۴۰۱، ۷۴۵ میلیون تومان است که نسبت به چهار روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ثابت است اما طی ۳۹ روز حوالی ۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۵۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و طی سه ماه گذشته ۱۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۰۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته است. دنا ۳۵ میلیون در ۳۰ روز گذشته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۳۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما طی سه ماه گذشته ۲۲۵میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ثابت مانده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۰ میلیون تومان که نسبت به سه روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۴۵میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۱۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۴۵ میلیون تومان است شده است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰ میلیون تومان شده است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی ۲۵ روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی سه روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. همچنین قیمت این خودرو طی ۱5 روز گذشته ۴۵میلیون ارزان است. این مدل گرانترین پژو پارس است.
قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۳۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و حوالی ۲۵۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و ۳۲۰میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و حوالی ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۳۹۰ میلیون تومان شده است که ۵ میلیون طی دو روز گذشته بالا رفته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۳۵ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته تغییر نکرده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون است که ثابت مانده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به دو روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به چهار روز گذشته ۱۰ میلیون افزایش پیدا کرده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ثبات طی روز گذشته است اما طی ۳۶ روز گذشته ۵۰ میلیون گران شده است.

اخبار واردات خودرو، آغاز دور سوم ثبت نام سامانه یکپارچه، لغو مجوز افزایش قیمت کارخانه خودروهای داخلی و ثبات نسبی بازار ارز دلیل اصلی آرامش بازار خودرو طی روزهای گذشته است. کارشناسان بازار خودرو گفته‌اند که در صورت تحقق وعده واردات خودرو باید منتظر ریزش قیمت خودرو باشیم. مهدی ضیغمی، مجری طرح واردات خودرو امروز در مصاحبه‌ای از آغاز فروش خودروهای وارداتی از هفته آینده خبر داده است. او گفته است: زوتی، سی اس ۵۵ چانگان، کیا، هیوندای، تویوتا، هونگچی، بستیون و سوزوکی خودروهایی هستند که عرضه خواهد شد که این خودروها کمتر از ۲۰ هزار یورو قیمت دارند. تلاش می‌کنیم این خودروها با همکاری بانک مرکزی تا پایان آذر و نهایت دی ماه تحویل مشتریان شود. قیمت این خودروها قطعی یا غیرقطعی خواهد بود تا مسیر قانونی قیمت گذاری آن‌ها طی شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار