گوناگون

روایت بذرپاش از کاهش قیمت مسکن

روایت بذرپاش از کاهش قیمت مسکن

پارسینه: وزیر راه و شهرسازی گفت: در همه جای کشور خبرهای خوبی از کاهش قیمت مسکن شنیده می‌شود و باز هم باید کاهش پیدا کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ مهرداد بذرپاش ـ وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از مترو شهر جدید پرند اظهار کرد: طی روز‌های آینده در شهر جدید پردیس ۱۰ هزار واحد مسکونی تقدیم مردم می‌شود. الان در بعضی شهر‌های جدید با خانه‌های خالی مواجهیم. عرضه انجام شده، اما واحد‌ها خالی است. با مکانیزم‌های تنظیمی که داریم ان‌شاءالله این واحد‌ها به بازار عرضه می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر در همه کشور خبر‌های خوبی از کاهش قیمت مسکن شنیده می‌شود و باز هم باید کاهش پیدا کند. این موضوع اثر مستقیم بر بازار اجاره خواهد داشت.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد سرسام‌آور و بلاوجه مسکن هیچ دلیلی ندارد گفت: بخش زیادی از این رشد‌ها ناشی از کاهش عرضه زمین بود. تصمیمی که ما گرفته‌ایم عرضه گسترده زمین در استان‌ها است که تا پایان سال ۵۰۰ هزار قطعه زمین در روستا‌ها به مردم واگذار می‌کنیم.

بذرپاش بیان کرد: در هفته‌های آینده حدود ۷۰ هزار هکتار قطعه زمین در خراسان رضوی واگذار می‌کنیم. در کنار زمین‌های شهری، زمین‌های روستایی نیز واگذار می‌شود. این احتکاری که در محدوده‌های شهری ایجاد شده بود در حال شکسته شدن است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  اگرراست بگه مثل روحانی ریسی دروغ نگه خوب وعالیه امیدوارم مسکن ومصالح ساختمانی ازران شدو

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار