گوناگون

این تخم مرغ هزاران دلار قیمت دارد + عکس

این تخم مرغ هزاران دلار قیمت دارد + عکس

پارسینه: در هر یک میلیارد تخم‌مرغ، یک تخم‌مرغ کاملا گرد و کروی یافت می‌شود و به‌تازگی این نوع تخم‌مرغ در سوپرمارکتی در ملبورن استرالیا پیدا شده که روی آن هزاران دلار قیمت گذاشته‌اند.

خبرآنلاین نوشت: در هر یک میلیارد تخم‌مرغ، یک تخم‌ مرغ کاملا گرد و کروی یافت می‌شود و به‌تازگی این نوع تخم‌مرغ در سوپرمارکتی در ملبورن استرالیا پیدا شده که روی آن هزاران دلار قیمت گذاشته‌اند.
اقلام بسیاری در اطراف‌مان وجود دارد که ارزش پولی بالایی دارند. مثلا، یک خودرو به دلیل قطعات و کاربرد مکانیکی‌اش،‌ با ارزش است. یا یک قطعه زیبای هنری که خلاقیت نهفته در آن، آن اثر را ارزشمند می‌کند.

اما برخی اقلام کوچکترین مهارت یا خلاقیتی در آنها دیده نمی‌شود اما با قیمت‌هایی گزاف فروخته می‌شوند. یکی از این موارد تخم‌مرغی است که به‌جای بیضوی بودن، کاملا کروی است.

اخیرا فروشنده‌ای که صاحب سوپرمارکتی در ملبورن است، موقع باز کردن کارتن‌های تخم‌ مرغ ، یک تخم‌مرغ کاملا گرد در میان آنها پیدا کرد. بنابر آمار، از هر یک میلیارد تخم‌مرغ، یک تخم‌مرغ کاملا گرد دیده می‌شود.

تخم‌مرغ گرد قبلی که چند سال پیش پیدا شده بود، با قیمت بیش از ۱۴۰۰ دلار به فروش رفته بود. البته مردم عادی نمی‌دانند با یک تخم‌مرغ گرد چه باید کرد و اینکه اصلا می‌توان آن را نگهداشت. این کاری است که موزه‌های خاص نگهداری از تخم پرندگان وحشی انجام می‌دهند.

گران‌ترین تخم پرنده، به فیل‌مرغ، پرنده‌ای که بین قرون ۱۷ و ۱۸ به دلیلی نامعلوم منقرض‌شده است تعلق دارد. این تخم سال ۲۰۱۳ در یک حراجی با قیمت ۶۶ هزار و ۶۷۵ پوند فروخته شد. این تخم ۸۰۰ ساله و ۲۰۰ برابر بزرگتر تخم‌مرغ بود.

تخم‌مرغ چند ده میلیونی در یک سوپرمارکت پیدا شد

صاحب این سوپرمارکت قصد دارد، این تخم‌مرغ را بیش از هزار دلار به متقاضی آن بفروشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار